logo

C mužstvo - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek


Rozlosování

Kolo Domácí Hosté Datum Čas Výsledek
1 Jiskra Ústí nad Orlicí C TJ Luková 09.11.2019 sobota 14:30 3 - 0 kontum.
2 FC Jiskra 2008 B Jiskra Ústí nad Orlicí C 18.08.2019 neděle 16:00 2 - 3
3 Jiskra Ústí nad Orlicí C AFK Kunvald 24.08.2019 sobota 14:30 8 - 1
4 Sokol Helvíkovice Jiskra Ústí nad Orlicí C 31.08.2019 sobota 16:00 2 - 3
5 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Tatenice B 07.09.2019 sobota 14:30 3 - 1
6 Sokol Boříkovice Jiskra Ústí nad Orlicí C 14.09.2019 sobota 15:30 6 - 2
7 Jiskra Ústí nad Orlicí C Tatran Lichkov 21.09.2019 sobota 14:00 2 - 3 na penalty
8 Sokol Dolní Třešňovec Jiskra Ústí nad Orlicí C 29.09.2019 neděle 15:30 5 - 4 na pen.
9 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Ťěchonín 05.10.2019 sobota 13:30 7 - 1
10 FO Žichlínek B Jiskra Ústí nad Orlicí C 12.10.2019 sobota 10:15 1 - 3
11 Jiskra Ústí nad Orlicí C 1.FC Žamberk B 19.10.2019 sobota 13:00 3 - 0
12 Sokol Rudoltice B Jiskra Ústí nad Orlicí C 27.10.2019 neděle 14:00 0 - 5
13 Jiskra Ústí nad Orlicí C FK Kerhartice 02.11.2019 sobota 11:30 4 - 0
14 TJ Luková Jiskra Ústí nad Orlicí C 22.03.2020 neděle 15:00
15 Jiskra Ústí nad Orlicí C Jiskra 2008 B 28.03.2020 sobota 12:30
16 AFK Kunvald Jiskra Ústí nad Orlicí C 04.04.2020 sobota 16:00
17 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Helvíkovice 11.04.2020 sobota 14:00
18 Sokol Tatenice B Jiskra Ústí nad Orlicí C 19.04.2020 neděle 16:00
19 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Boříkovice 25.04.2020 sobota 14:30
20 Tatran Lichkov Jiskra Ústí nad Orlicí C 02.05.2020 sobota 16:00
21 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Dolní Třešňovec 09.05.2020 sobota 14:30
22 Sokol Těchonín Jiskra Ústí nad Orlicí C 16.05.2020 sobota 16:00
23 Jiskra Ústí nad Orlicí C FO Žichlínek B 23.05.2020 sobota 14:30
24 1.FC Žamberk B Jiskra Ústí nad Orlicí C 31.05.2020 neděle 17:00
25 Jiskra Ústí nad Orlicí C Sokol Rudoltice B 06.06.2020 sobota 14:30
26 FK Kerhartice Jiskra Ústí nad Orlicí C 13.06.2020 sobota 15:00

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Dostál I. 9
2. Mašanský, 6
3. Rotter 5
4. Pulkrábek 4
5. Abrahams, Hubálek 3


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
22.03.2020
15:00 hod.
TJ Luková
souper
TJ Luková vs. Jiskra Ústí nad Orlicí C


TABULKA

1. Sokol Hevlíkovice 55:25 33
2. Jiskra Ústí nad Orli 50:20 32
3. FK Kerhatice 47:24 28
4. 1.FC Žamberk B 41:28 27
5. Sokol Tatenice B 23:25 24
6. FC Jiskra 2008 B 39:28 23
7. Tatran Lichkov 30:28 22
8. Sokol Dolní Třešňov 35:34 21
9. Sokol Boříkovice 26:38 15
10. AFK Kunvald 32:45 12
11. TJ Luková 11:29 11
12. Sokol Rudoltice B 21:42 10
13. Fotbal Žichlínek B 23:37 9
14. Sokol Těchonín 15:47 6


JSME I NA FACEBOOKU