logo

Mladší dorost - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 FC Tempo Praha Jiskra Ústí nad Orlicí 29.08.2018 středa 17:15 10 : 3 / 1 : 5 /
2 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Třebeš 18.08.2018 sobota 14:30 0 : 2 / 0 : 1 /
3 Sportovní sdružení Ostrá Jiskra Ústí nad Orlicí 26.08.2018 neděle 12:30 2 : 2 /1 : 0/pe1: 3/
4 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Admira Praha B 01.09.2018 sobota 14:30 1 : 7 / 1 : 3 /
5 MFK Trutnov Jiskra Ústí nad Orlicí 08.09.2018 sobota 14:45 7 - 0
6 Jiskra Ústí nad Orlicí RMSK Cidlina 15.09.2018 sobota 14:00 0 - 2
7 FC Vlašim Jiskra Ústí nad Orlicí 23.09.2018 neděle 12:15 6 - 1
8 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Svitavy 29.09.2018 sobota 13:30 0 - 5
9 FK Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 07.10.2018 neděle 12:15 5 - 0
10 Jiskra Ústí nad Orlicí Viktoria Žižkov B 13.10.2018 sobota 13:00 0 - 7
11 SK Benešov B Jiskra Ústí nad Orlicí 20.10.2018 sobota 12:15 3 - 0
12 Jiskra Ústí nad Orlicí Meteor Praha B 27.10.2018 sobota 12:00 0 - 5
13 SK Střešovice Jiskra Ústí nad Orlicí 03.11.2018 sobota 15:00 7 - 1
14 FC Slavoj Vyšehrad B Jiskra Ústí nad Orlicí 10.11.2018 sobota 12:30 6 - 0
15 FK Kolín Jiskra Ústí nad Orlicí 17.11.2018 sobota 12:15 10 - 3
16 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Tempo Praha 09.03.2019 neděle 12:15 0 - 17
17 TJ Sokol Třebeš Jiskra Ústí nad Orlicí 17.03.2019 neděle 12:00 1 - 2 na penal.
18 Jiskra Ústí nad Orlicí Sport.sdruž. Ostružná 23.03.2019 sobota 12:30 0 - 1 na penal.
19 Admira Praha B Jiskra Ústí nad Orlicí 30.03.2019 sobota 12:15
20 Jiskra Ústí nad Orlicí MFK Trutnov 06.04.2019 sobota 14:00
21 RMSK Cidlina Jiskra Ústí nad Orlicí 30.11.-0001 sobota 12:15
22 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Vlašim 03.03.2019 sobota 14:45 1 - 5
23 TJ Svitavy Jiskra Ústí nad Orlicí 28.04.2019 neděle 17:00
24 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 04.05.2019 sobota 14:30
25 Viktoria Žižkov B Jiskra Ústí nad Orlicí 11.05.2019 sobota 16:15
26 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Benešov B 18.05.2019 sobota 14:30
27 FK Meteor Praha B Jiskra Ústí nad Orlicí 25.05.2019 sobota 12:15
28 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Střešovice 01.06.2019 sobota 14:30
29 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Slavoj Vyšehrad B 08.06.2019 sobota 14:30
30 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Kolín 15.06.2019 sobota 14:30

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Batrla 6
2. Šafránek 4
3. Bohunek 3
4. Sýkora, Karlík 2
5. Popel, Bartoš, Janda, Šmíd, Popelář 1


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
25.05.2019
12:15 hod.
FK Meteor Praha B
souper
FK Meteor Praha B vs. Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. TJ Svitavy 93:29 55
2. FK Admira Praha B 73:34 50
3. FC Tempo Praha 124:39 46
4. SK Sparta Kolín 67:35 46
5. Viktoria Žižkov B 94:48 45
6. Meteor Praha B 75:43 43
7. SK Střešovice 72:52 41
8. MFK Trutnov 75:46 40
9. FC Vlašim 63:54 34
10. FC Slavoj Vyšehrad B 52:38 33
11. SK Benešov B 65:48 32
12. RMSK Cidlina 48:70 23
13. FK Česká Třebová 28:83 19
14. Jiskra Ústí 17:117 8
15. Sport. sdružení Ostr 23:153 8
16. TJ Třebeš 15:95 5


JSME I NA FACEBOOKU