Detail novinky

Mistrovské utkání 6.kolo

Střelci:

Horálek, A.Borovička, Cindr

6. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ JISKRA ÚSTÍ N.O. – JISKRA LITOMYŠL 3 : 3 / 3 : 0 / SESTAVA ÚSTÍ: Zářecký – Horálek, Kapoun, J.Borovička, Cindr, Fišer, Šváb, J.Šimek, A.Borovička, Skala, V.Eliáš, Žďárský BRANKY: Horálek, A.Borovička, Cindr Ve velmi dramatickém a kvalitním utkání si mladší žáci v praxi předvedli, že ani jasné vedení v poločase ještě neznamená vítězství. Domácí se ve vyrovnaném průběhu úvodní části dokázali prosadit střelecky. Po pěkné akci vsítil vedoucí gól v 9. min. Horálek – 1:0. Ve 22. min. pojistil vedení domácích A.Borovička – 2:0. Krátce na to, dokázal zvýšit už na 3:0 po rychlé akci Cindr – 3:0. Po výsledkově jednoznačné úvodní části však hosté výrazně přidali a začali postupně dotahovat. Krátce po zahájení 2. poločasu snížil Grus a dal signál k obratu – 3:1. Šikovný Grus se nemýlil ani v 46. min. a začalo drama – 3:2. Ještě hůře pro domácí bylo v 49. min., kdy vyrovnal Hynek – 3:3. V závěru domácí výrazně přidali, tlačili se před brankářku Žroutovou, ale dvě slibné šance zůstaly nevyužity. Výborný zápas tak skončil nerozhodně. V příštím kole nastoupí mladší žáci proti SK Pardubičky. Tento zápas se hraje v sobotu 7. 10. od 15.30 hodin.