logo

Mladší žáci - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
FK Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí 24.12.0019 čtvrtek 16:30 4 : 0 / 0 : 0 /
Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 12.01.2019 sobota 12:15 1 : 4 / 0: 2 /

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 FC Hlinsko Jiskra Ústí nad Orlicí 25.08.2018 sobota 11:15 5 : 0
2 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Agria Choceň 02.09.2018 neděle 15:15 6 : 0
3 SK Holice Jiskra Ústí nad Orlicí 09.09.2018 neděle 11:15 0 : 6
4 Jiskra Ústí nad Orlicí Volný los 16.09.2018 neděle 00:00
5 Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 22.09.2018 sobota 11:15 0 : 5
6 Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Litomyšl 30.09.2018 neděle 13:45 3 : 3
7 SK Pardubičky Jiskra Ústí nad Orlicí 06.10.2018 sobota 15:30 2 : 3
8 Jiskra Ústí nad Orlicí FO Lanškroun 14.10.2018 neděle 13:15 0 : 2
9 FK Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 20.10.2018 sobota 11:15 6 : 2
10 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Letohrad 27.11.2018 neděle 12:15 3 : 3
11 SK Polička Jiskra Ústí nad Orlicí 03.11.2018 sobota 11:15 1 . 2
12 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Hlinsko 07.04.2019 neděle 14:15
13 FK Agria Choceň Jiskra Ústí nad Orlicí 13.04.2019 sobota 11:15
14 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Holice 21.04.2019 neděle 13.00
15 Volný los Jiskra Ústí nad Orlicí 27.04.2019 sobota 00:00
16 Jiskra Ústí nad Orlicí Slovan M.Třebová 05.05.2019 neděle 15:15
17 Jiskra Litomyšl Jiskra Ústí nad Orlicí 11.05.2019 sobota 11:15
18 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Pardubičky 19.05.2019 neděle 13:30
19 FO Lanškroun Jiskra Ústí nad Orlicí 26.05.2019 neděle 14:45
20 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 02.06.2019 neděle 15:15
21 FK Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí 05.06.2019 středa 18:15
22 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Polička 16.06.2019 neděle 15:15

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Borovička A. 12
2. Žďárský 9
3. Horálek 4
4. Skala, Kusý, Dudek, Šimek 3
5. Fišer, Eliáš,. Cindr 2


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
26.05.2019
14:45 hod.
FO Lanškroun
souper
FO Lanškroun vs. Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. FK Česká Třebová 59:10 34
2. FO Lanškroun 80:9 33
3. FK Letohrad 71:23 28
4. SK Pardubičky 68:23 25
5. TJ Jiskra Ústí n.Orl 39:28 23
6. FC Hlinsko 57:44 21
7. TJ Jiskra Litomyšl 26:72 10
8. SK Polička 32:68 10
9. FK Agria Choceň 25:62 9
10. SK Holice 13:51 7
11. SKP Moravská Třebov 9:87 3


JSME I NA FACEBOOKU