logo

Mladší žáci - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
Jiskra Ústí nad Orlicí Dukla Praha 02.08.2019 pátek 16:00 2 : 9
Jablonné nad Orlicí- turnaj Jiskra Ústí nad Orlicí 18.01.2020 hala 9:30 1.místo
Prostějov - turnaj Jiskra Ústí nad Orlicí 25.01.2020 turnaj UMT 9:00 2.místo
SK Vysoké Mýto Jiskra Ústí nad Orlicí 08.02.2020 sobota 11:30 3 : 3
Rychnov nad Kněžnou - turnaj UMT Jiskra Ústí nad Orlicí 29.02.2020 sobota 9:00 1.místo
Jiskra Ústí nad Orlicí MFK CHRUDIM 06.03.2020 pátek 15:45 5 - 7
FK Jehnědí 1980 Jiskra Ústí nad Orlicí 25.05.2020 pondělí 17:00 2 - 19 / 1 - 9 /
Jiskra Ústí nad Orlicí FK Dolní Dobrouč 26.05.2020 úterý 16:00 5 - 1 / 2 - 1 /
1.FC Žamberk Jiskra Ústí nad Orlicí 03.06.2020 středa 17:00 1 - 13 / 0 - 5 /
Jiskra Ústí nad Orlicí FK Letohrad 04.06.2020 čtvrtek 18:00 9 - 1 / 6 - 0 /
SK Vysoké Mýto Jiskra Ústí nad Orlicí 10.06.2020 středa 17:00 0 - 6
Fotbal Žichlínek Jiskra Ústí nad Orlicí 11.06.2020 čtvrtek 17:00 2 - 3
Jiskra Ústí nad Orlicí Dukla Praha 31.07.2020 pátek 15:30
Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Stodůlky 21.08.2020 pátek 16:00

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 09.09.2020 středa 18:15 7 - 1
3 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jiskra Litomyšl 14.03.2021 sobota 12:45
4 FO Lanškroun Jiskra Ústí nad Orlicí 30.08.2020 neděle 14:30 2 - 13
5 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Holice 06.09.2020 neděle 15:15 9 - 0
6 FK Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí 13.09.2020 neděle 11:15 0 - 8
7 Jiskra Ústí nad Orlicí SKP Slovan Moravská Třebová 20.09.2020 neděle 14:15 12 - 0
8 SK Pardubičky Jiskra Ústí nad Orlicí 26.09.2020 sobota 11:15 Odloženo
9 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Hlinsko 04.10.2020 neděle 13:15 6 - 1
10 SK Polička Jiskra Ústí nad Orlicí 10.10.2020 sobota 11:15 0 - 10
11 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Sokol Moravany 28.03.2021 neděle 13:15
12 FK Spartak Choceň Jiskra Ústí nad Orlicí 04.04.2021 neděle 11:15
13 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Libchavy 11.04.2021 neděle 14:15

Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Skala 10
2. Langer 5
3. Kusý 4
4. M.pirkl 2
5. Klouda, Saňák, Solar, Kalcovský, Husička 1


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

V dohledné době není naplánováno další utkání...



TABULKA

1. TJ Jiskra Ústí n.Orl 65:4 21
2. SK Polička 47:18 19
3. FC Hlinsko 36:12 14
4. FK Letohrad 19:13 13
5. TJ Sokol Libchavy 28:13 13
6. FK Česká Třebová 23:28 12
7. FO Lanškroun 21:26 9
8. Litomyšl / Čistá 16:27 7
9. SK Pardubičky 16:16 6
10. SKP Moravská Třebov 17:45 4
11. SK Holice 8:34 4
12. Moravany/ Dašice 8:43 4
13. FK Spartak Choceň 8:34 1


JSME I NA FACEBOOKU