Litomyšl - Ústí nad Orlicí  1 : 8 / 0 : 3 /

Sestava - Bouška / Kalousek/ - Šimek J. Šimek M, Řehák, Kapoun, Vacek, Hoffman, Špaček, Borovička, Kozel , Koukal

Střelci: Hoffman 4x, Špaček 3x, Kozel

Dnes odehráli starší druhý přípravný zápas v Litomyšli.
Soupeře jsme po solidním výkonu přehráli rozdílem třídy. V úvodu zápasu jsme šli do vedení brankou Špačka. Další dva góly p.řidal Hoffman a poločas jsme vyhráli 3:0.
Ve druhém poločase přidal čtvrtou branku Špaček. Na 5:0 zvýšil náš nejlepší podzimní střelec Kozel. Následovaly dvě branky jako přes kopírák. Dva centry z pravé strany přistály přesně na kopačce Hoffmana, který se v těchto situacích umí dobře zachovat a bylo to 7:0. Soupeř korigoval výsledek když si centr z pravé strany nešťastně srazil do vlastní brány Malej bratr. Svůj velmi dobrý výkon korunoval střelou k tyči Špaček a stanovil tak konečný výsledek 8:1 ve prospěch Galacticos ⚽⚽⚽.