Habrman/76.Střelec/ – Souček – Čech – Falta – Skalický/65.Ronald Madibi/

Koblenc – Valíček/73.Šípek/ – Hovorka/87.Zoubek/ – Rada - Tichý

Lancz – Abena – Uvíra - Podzimek

Veselý - Mysliveček

BRANKY:    73.´ Falta   -  57.´ Veselý

Po čtrnácti dnech se v Ústí představil další tým z bezprostředního čela tabulky. I tentokrát byl k vidění výborný fotbal v podání obou týmů. Velmi slušně zaplněné hlediště bylo svědkem hned dvou premiér v dresu Jiskry, velmi dobrým výkonem v útoku se představil Denis Mayer, v průběhu druhého poločasu byl hodně vidět i střídající Madibi. Sebevědomí hosté si přijeli pro vítězství, ale své představy museli v průběhu zápasu korigovat. V obou poločasech se hrálo nahoru – dolu, mírnou převahu Vltavínu eliminovala bojovnost a snaha domácích. První náznak šance zařídil pěkným centrem v 5. min. Skalický, Mayer ve vápně na míč těsně nedosáhl. Hosté odpověděli nečekanou střelou svého nejlepšího hráče Veselého v 27. min., kterou Krátký vytěsnil na roh. V závěru úvodní části předvedli hosté pěknou akci, na jejímž konci byl parádní volej Podzimka, který se otřel o břevno. Ještě lepší podívanou připravily oba týmy po přestávce. V 53. min. se do vápna po levé straně probil Souček, jeho střílený centr však skončil v náručí Koblence. V 57. min. podcenil obránce Jiskry Lněnička na půlce osobní souboj s Veselým, ten se dostal k míči a po krátkém sprintu z vápna nechytatelně otevřel skóre. V 61. min. ještě velmi nebezpečně pálil z otočky těsně vedle znovu Podzimek. V této fázi hry se k výbornému výkonu rozehrál domácí kapitán Souček. V 73. min prošel středem přes několik hráčů, ideálně přihrál na vápno Faltovi, jenž přesnou střelou po zemi k tyči vyrovnal – 1:1. Závěr byl strhující, v 79. min. po vyšachování obrany pálil z 10m Veselý do tyče. K třem bodům, měli ale stejně blízko i domácí. V 81. min. po další krásné akci a přihrávce Součka běžel zcela sám na branku Mayer, Koblenc ho však zázračně vychytal. V 89. min. zůstal po přímém kopu Langera na malém vápně úplně volný Souček, ale míč dobře netrefil, 100% šance skončila těsně v zázemí. Muselo se jít do prodloužení, které hosté vůbec nezvládli, na tři přesné pokusy /Chleboun, Madibi, Lněnička/ zareagoval jen Šípek, mečbol bezpečně proměnil Langer, nečekaný bod navíc zůstává v Ústí. V příštím kole zajíždí Jiskry do Brozan, pokud v neděli 14. 4. od 17.00 hod.