Bartaloš – Fikejz/83.V.Stejskal/ – Grunta – Felgr – Pirkl

Foff/72.Krummer/ –  Pavlásek – Oravec – M.Krátký

Chalupník – Procházka

BRANKY:    50.´ a 73.´ Kavka, 39.´ Podmajerský, 60.´ Kavka

„B“ mužstvo nenavázalo na předchozí úspěšné jarní zápasy a v souboji rezerv utrpělo první letošní a hned vysokou porážku. Domácí v posledních kolech šlapou a svoji formu potvrdili i v nedělním podvečeru. Hostující tým tentokrát nic mimořádného nepředvedl a zejména ve druhém poločasu herně i výsledkově propadl. Ráz utkání udala 39. min., v níž se prosadil vele zkušený Podmajerský – 1:0. Gól téměř do šatny je vždy velmi nepříjemný, domácí navíc dokázali hned z kraje druhého poločasu zvýšit. Zasloužil se o to v 50. min. Kavka – 2:0. Za dalších deset minut přidal rozhodující trefu Mokrejš – 3:0. Fotbalisté Jiskry rezignovali a nechali si dát další gól znamenající téměř debakl, na konečných 4:0 upravil v 73. min opět Kavka – 4:0. Ze strany Jiskry stojí za zaznamenání snad jen start Václava Stejskala. Dříve stabilní a úspěšný hráč divizního áčka se po několika letech pobytu v cizině vrátil na čas do Ústí a pochopitelně i na hřiště. Snad se v příštích zápasech Vašek dočká i lepších výsledků. Třeba v příštím domácím utkání, které béčko absolvuje v neděli 21. 4. od 16.30 hodin proti Sokolu Rohovládova Bělá.