Madibi/69.M.Krátký/ - Střelec - Souček – Pazdera - Habrman

Krček – Procházka – Dolák – Bouček - Zelenka

Petr/80.Sedláček/ - Šebek – Balšánek – Hejda/89.Bíba/ - Novák

Kůžel

BRANKY:   53.´ Novák, 69.´ Kůžel              450 diváků

Před slušně zaplněným hledištěm nepředvedli domácí špatný výkon, ale soupeř byl šťastnější. Trenér Chudý neměl důvod ani možnost měnit vítěznou sestavu z Písku, pouze do branky se vrátil J.Krátký. Za stálého deště, zimy a větru se od úvodních minut hrál svižný fotbal nahoru, dolu. Hosté byli přesnější v kombinaci, domácí naopak měli více nadějných příležitostí. V úvodních třiceti minutách se třikrát dostal do slibné střelecké pozice Madibi, ale ani jednou mu míč dobře nesedl. Ve 25. min. byl Madibi po krásné přihrávce Střelce ve vápně sražen, ale píšťalka rozhodčího se neozvala. V 35. min. po dobře rozehraném signálu při standardní situaci se dostal po přihrávce Skalického do šance Falta, ale neprostřelil blok bránících hráčů. Obdobná situace nastala o minutu později před brankou Ústí, kdy se z 12m neprosadil Hejda. Ve 40. min. se po akci Součka a Střelce dostal do dobré střelecké pozice Pazdera, ale z 16m jen polechtal rukavice gólmana Krčka. Po skončení úvodní části se dalo předpokládat, že zápas rozhodne jeden gól. Stalo se v 53. min. a radovali se „Cábelíci“, když po centru do vápna se míč několikrát odrazil, až ho nakonec se štěstím dotlačil do sítě Novák – 0:1. Ústí odpovědělo zvýšenou snahou, které však chyběl klid i přesnost v zakončení. V 57. min. se po dlouhém autu do vápna dostal do slibné pozice Pazdera, z úhlu však přestřelil. V 62. min. se na druhé straně zaskvěl gólman J.Krátký, když zázračně vytáhl na roh gólovou hlavičku Boučka. Toto varování nestačilo, domácí ve snaze o vyrovnání otevřeli zadní vrátka, čehož v 69. min. využil po rychlém protiútoku Kůžel, když si výtečně na prsa zpracoval centr a poté tvrdou střelou definitivně rozhodl – 0:2. Ani po tomto gólu se svěřenci trenéra Chudého nepoložili, vytvořili si tlak, ale ten ke gólu nevedl. V 90. min. byl k němu nejblíže střídající M.Krátký, po přihrávce Skalického však metr před brankou netrefil míč. Tři body si tak z Ústí odváží šťastnější soupeř, který dokázal z minima vytěžit maximum. Oslabený tým Jiskry bude hrát opět ve středu 8. 5. od 14.00 hodin vložené 33. kolo v Litoměřicích.