Hortlík – Janda – Řehák/50.Bouška/ – Batrla – A.Bartoš ml.

A.Bartoš st. – Šafránek/71.A.Kalousek/ – Popelář/46.M.Šimek/ - Popel

Špaček/46.F.Hoffman/ - Barkóci

BRANKY:  3x Batrla

Kdo neviděl, neuvěří, domácí ještě 12 minut před koncem prohrávali o tři góly. Poté přišel nevídaný koncert Ivo Batrly, který v rekordně krátkém čase zkompletoval čistý hattrick. Hosté vyhráli poločas góly Demla a Číže 0:2, když v 71. min. zvýšil Hruška na 0:3 zdálo se být rozhodnuto. Pak se však do útoku vysunul Batrla, který měl v nohách celý zápas za starší a předvedl krásné individuální akce v 78. a 80. min., kdy snížil na 2:3. V 84. min. byl faulován a sám proměnil penaltu. V dlouhém penaltovém prodloužení pak domácí až v 11 sérii Barkócim potvrdili senzační vítězství, které je odměnou za to, že ani za nepříznivého výsledku nesložili zbraně. V příštím kole nastoupí mladší dorost v sobotu 11. 5. od 16.15 hodin proti Viktorii Žižkov „B“