16. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

6   :   0   / 3 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Zářecký – Horálek, Kapoun, Cindr, Fišer, Šváb, J.Šimek, A.Borovička, D.Hoffman, V.Eliáš, Kusý, Dudek, Matějka, Pirkl, Čereba, Dušek.

BRANKY:   3x Kusý, Dudek, A.Borovička, J.Šimek

Mladší žáci potvrdili úlohu favorita a bezpečně zvítězili, když své góly rozdělili stejnoměrně do obou poločasů. Trvalou převahu zúročil v 11. min. Dudek vedoucím gólem – 1:0. V 19. min. se poprvé v zápase prosadil Kusý – 2:0, o tři minuty později stanovil poločasový výsledek A.Borovička – 3:0. Ani po přestávce aktivita Ústí nepolevila, hosté se úspěšně bránili jen do 50. min., kdy zvýšil Kusý na 4:0. V 53. min. upravil na 5:0 J.Šimek. V 60. min. se prvního hattricku dočkal

Matěj Kusý, který svým třetím gólem stanovil konečný výsledek 6:0.

V příštím kole nastoupí mladší žáci v Litomyšli, zápas je na programu v sobotu 11. 5. od 11.15 hodin.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00