Bartaloš – Pirkl – Grunta – Felgr/81.J.Kalousek/ – V.Stejskal

M.Kopecký – Chalupník – Pavlásek - Bohunek

Pinkava/65.Batrla/ - Jeřábek

BRANKY:   35.´ Janecký, 46.´ Novák

K zápasu s předním celkem soutěže odjíždělo béčko v kombinované sestavě. Při souběhu s utkáním áčka museli vypomoci dorostenci, kteří měli v nohách dopolední výprask na Meteoru. V útoku hráli brankář Jeřábek s Pinkavou, v záloze další dorostenec Bohunek a do zápasu zasáhl také Batrla. Domácí úlohu favorita zvládli, když jim k vítězství stačilo skórovat vždy po jednom gólu za poločas. O výsledku rozhodli během deseti minut rozdělených přestávkou. Úspěšná obranná hra Jiskry platila na soupeře do 35. min., v níž otevřel skóre tradiční střelec proti Jiskře Janecký – 1:0. Krátce po nástupu do druhého poločasu v 46. min. neuhlídala obrana Nováka a ten stanovil konečné skóre 2:0. Ze strany hostů to nebyl úplně špatný zápas, ale domácí přeci jen potvrdili úlohu favorita bez větších obtíží. V tabulce zůstává Přelouč na třetím místě, Ústí zůstává deváté.

To vše se může změnit v příštím kole, kdy ústecké béčko hostí souseda v tabulce, desáté Rosice n.L. Tento zápas se hraje v neděli 2. 6. od 17.00 hodin.