Jeřábek – Janda – Bohunek – Š.Kopecký – Eliáš/82.A.Bartoš ml./

Batrla/76.A.Bartoš st./ – Karlík – Šafránek - Popel

Pinkava/87.Pinkava/ – Šmíd

BRANKY:  Pinkava, Eliáš

V předposledním utkání divizní sezony starší dorostenci uspěli, když o svém vítězství rozhodli v průběhu druhého poločasu.

Stejně jako ve většině předchozích zápasů vsítil v 50. min. vedoucí gól nejlepší střelec týmu Tomáš Pinkava – 1:0. Poté hosté vsadili vše na útok se snahou dostat zápas alespoň do prodloužení. Jejich přání výrazně narušila situace ze 76. min., v níž dokázal zvýšit Matěj Eliáš – 2:0. Po tomto gólu už domácí dobře hrající obrana v čele s gólmanem Jeřábkem uhájila čisté konto a zisk tří bodů.

V závěrečném utkání budou hrát dorostenci opět na domácím hřišti. V sobotu 15. 6. od 12.15 hodin bude jejich soupeřem FK Kolín.