Begič/81.Václavík/ - Buneš – Ogiomade/55.Osmančík/ - Le Tuan/84.Zeman/

Záviška/90.P.Vala/ - Vrána/75.Nátr/

80 diváků

BRANKY:  56.´ Záviška, 76.´ Osmančík  -  15.´ Souček

Fotbalisté Jiskry zakončili náročný týden těsnou porážkou na hřišti v pořadí již čtvrtého béčka ligového týmu. Po velmi dobrém středečním vystoupení v Poháru proti Budějovicím musel trenér Chudý zaregistrovat další ztrátu, v týdnu se zranil stoper Patrik Chleboun a v obraně se muselo improvizovat. Falta se stáhl dozadu, ale moc chyběl ve středu hřiště, zvlášť po obrátce, kdy se naplno začínala projevovat únava z pohárového utkání. Ústí začalo na tréninkovém hřišti v Ohrazenicích výborně, v 15. min. si Souček na zadní tyči našel rohový kop Habrmana a zblízka otevřel skóre – 0:1. Poté domácí přidali, tlačili se do útoku, ale Jiskra hrozila z protiútoků a nejméně dvakrát nebyla daleko od navýšení náskoku. Jenže už v závěru úvodní části se nápor domácích výrazně zvýšil, hráčům Ústí docházela síla a tento moment se výrazně podepsal na průběhu druhého poločasu. V 56. min. se po centru do šestnáctky dostal k zakončení Záviška a vyrovnal – 1:1. Také tento stav by výprava Ústí brala všemi deseti, ale domácí svůj tlak neustále zvyšovali, až nakonec obranu Jiskra udolali. Stalo se v 76. min., v níž se po dalším ostrém centru do vápna postaral o velkou radost domácích střídající Osmančík – 2:1. Trenér Chudý po zápase zhodnotil zápas takto: „Začali jsme dobře, byli aktivní zejména v brejkových situacích a nebezpeční ze standardek. Zaslouženě jsme šli do vedení, ale pak začal soupeř přebírat aktivitu, první poločas jsme dohráli v útlumu. Druhý poločas pokračoval ve stejném duchu, jak skončil první. Soupeř byl lepší, měl větší pohyb a z toho pramenila jeho převaha. Zaslouženě vyrovnal a vzápětí přidal rozhodující gól. Utkání pak už dovedl k vítěznému konci.“