Jáneš – M.Pirkl, Husička, J.Borovička, Dan Cindr, A.Langer, Solar, Kusý,

Skala, D.Hoffman, Rýdl, Saňák, Šváb

BRANKY:  4x Skala, 2x Kusý

Také mladší žáci jsou po druhém utkání stoprocentní, i když zejména v úvodu

2. poločasu si s výsledkem dost zahrávali. Střelecky se opět zaskvěl Daniel Skala, jenž k úvodním 5 gólům přidal 4 další. Začátek zápasu patřil jasně hostům, už v 6. a 8. min. přesně mířil Skala – 0:2. V 16. min. zvýšil náskok lepšího týmu z penalty Kusý – 0:3. V 18. min. završil hattrick Skala – 0:4, ale ve 20. min. snížil Růžička – 1:4. Nástup do 2. poločasu vyšel jasně lépe domácím, předčasně uspokojení hosté se nestačili divit. V 37. min. snížil Růžička – 2:4 a v 51. min. upravil na 3:4 domácí Uhlíř. Teprve po tomto gólu Ústí opět zabralo, svůj čtvrtý gól dal v 52. min. opět Skala – 3:5. Tento moment definitivně rozhod, v 60. min. pečetil na konečných 3:6 Kusý. Zasloužené vítězství, ale výpadek z úvodu 2. poločasu se příště nemusí vyplatit. Hned v příštím kole čeká totiž na svěřence trenéra Špačka výrazně lepší soupeř.  V neděli 8. 9. od 15.15 hodin hrají v Ústí mladší žáci Svitav

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00