Truksa – P.Novotný – Mar.Sedláček – Nesvadba - Tvaroha

Pavlata - Jarosz – Vlach/50.Mich.Sedláček/ - Díl – Ježek/85.Elbel/

Hlůže/73.Horáček/

BRANKY:  70.´ a 72.´ Nágl  -  60.´ Hlůže

Fotbalový tým Jiskry zvládl dalšího těžkého domácího soupeře, vyrovnané utkání rozhodl dvěma slepenými góly hlavou Adam Nágl. Na těžkém podmáčeném terénu se hrál vyrovnaný duel, který lépe začali hosté, už ve 3. min. se dostal ve vápně k odraženému míči Díl, jehož střelu zablokoval na poslední chvíli Chleboun. Poté se hra pohybovala převážně ve středu hřiště, větší vzruch však byl před brankou hostů. První příležitost přišla ve 23. min., kdy si odražený míč na vápně zpracoval Špatenka, tvrdě vypálil po zemi a hostující gólman jen stěží vykopl jeho ránu na roh. Ve 26. min. si brankář Truksa poradil i se střeleckým pokusem Habrmana. Ve 30. min. byl na hranicí šestnáctky podražen Abrahams, jenž dostal tentokrát v útoku přednost před Mayerem. Výtečně kopnutý přímý kop Součka skvěle ze šibenice vytáhl znovu Truksa. Byla to do té doby zatím největší šance zápasu, domácí v závěrečných minutách 1. poločasu získali ještě několik standardních situací, ale skóre zůstalo bezbrankové. Po přestávce začali lépe hosté, v 47. min. si aktivní Díl navedl míč na střed, tvrdě po zemi vypálil a jen těsně minul cíl. Pak se dlouho hrálo na polovině Přepeř, ale v 59. min. se po nenápadném protiútoku z levé strany dostal ve vápně k míči Hlůže, jenž přesnou střelou pod břevno otevřel skóre – 0:1. Domácí poté vrhli všechny síly do útoku, zvýšené aktivitě pomohlo také střídání. Trvalý nápor přinesl v 65. min. příležitost pro Součka, který z 10m mířil nad břevno. Rozhodnutí padlo v rozmezí dvou minut a v hlavní rohy byli Patrik Langer a Adam Nágl, kteří realizovali největší zbraň Jiskry, standardní situace. V 70. min. po přesně zahraném rohu zleva Nágl nekompromisně hlavou vyrovnal – 1:1. O dvě minuty později rozehrál Langer roh z druhé strany a znovu našel hlavičkujícího Nágla – 2:1. Hosté ovšem nerezignovali a v nastaveném čase mohli vyrovnat, když uvnitř šestnáctky zůstal úplně volný Díl, jehož ránu z několika kroků skvělým reflexem poslal na roh hrdina závěru, mladý gólman Jeřábek.

Důležité body zůstávají doma, radost příznivců byla velká! V příštím kole čeká na svěřence trenéra Chudého další těžký úkol, v neděli 15. 9. od 10.15 hodin hrají v Jirnech s Duklou Praha „B“.