13. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU STARŠÍCH ŽÁKŮ

A.Kalousek – J.Šimek – Daniel Cindr - Šváb - Dominik Cindr/55.Skala/

Kapoun – A.Borovička – Horálek/13.Vlaškovský/ - Alexandr Langer

D.Bartoš – Koukol

BRANKA:  Koukol

Starší žáci svůj stín nepřekročili ani v závěrečném utkání podzimní sezony. Proti třetímu celku soutěže znovu nehráli v poli špatně, ale góly nepřicházejí. Na ústecké UMT se v obou poločasech hrál zajímavý, vyrovnaný zápas, ve kterém lépe začali hosté, když v 10. min. skóroval Holásek – 0:1. Ještě do poločasu dokázal potvrdit své střelecké kvality Koukol, když vyrovnal na 1:1. Naději na konečné vítězství vzal domácím v 58. min. Kollert – 1:2. Snaha Ústí o zvrat dostala další vážnou trhlinu v 61. min., kdy zvýšil Macháček – 1:3. Tento stav už zůstal do konce zápasu. Starší žáci přezimují na nelichotivém 12. místě, se ziskem pouhých 9 bodů, ale možnost na zlepšení existuje. Posunout se výše je určitě v silách současného kolektivu.