Mladší žáci turnaj Prostějov 25.1.2020

MLADŠÍ ŽÁCI TURNAJ V PROSTĚJOVĚ NA UMT 25.1.2020

Sestava: Jáneš-Husička, Rýdl, Fišer, Saňák, Borovička, Solar, Hoffman, Kusý, Cindr, Langer, Skala, Pirkl

Turnaj se hrál systémem každý s každým na UMT od vápna k vápnu. Počet hráčů 7+1, doba zápasu 20.minut.

V prvním zápase prohráváme s pozdějším vítězem a jediným zahraničním účastníkem turnaje MŠK Žilina 0:2. Herně vyrovnané utkání rozhodla branka po rohovém kopu a našem nedůrazu před naší brankou. Ve snaze vyrovnat otevíráme hru a v poslední minutě inkasujeme druhou branku. Po této porážce nás čeká další velmi kvalitní soupeř MFK Vyškov. Herně opět vyrovnané utkání končí tentokrát vyrovnaně i výsledkově (0:0) a o bodu navíc se rozhodovalo v pokutových kopech. V těch vítězíme 3:1 (Skala, Hoffman, Kusý) a máme tak první body do tabulky. Domácí Haná Prostějov byl naším třetím soupeřem v turnaji. Od prvních minut máme herně navrch, ale po jednom z brejků soupeře prohráváme 0:1. Hned po rozehrání se nám naštěstí zásluhou Kusýho podaří vyrovnat. Pokračujeme v tlaku a po centru do vápna z pravé strany hřiště si soupeř dává hlavou vlastní branku. Konečnou podobu výsledku 3:1 dává Skala, který chladnokrevně zakončuje své sólo. Sokol Nový Malín byl naším čtvrtým soupeřem v turnaji. Tento tým přijel pouze se 7 hráči a tak hrál v každém zápase v oslabení. Po většinu zápasu dobýváme soupeřovu branku a podařilo se nám nakonec prosadit třikrát (Skala, Husička, Cindr) V posledním utkání turnaje hrajeme s FC Koryčany. Soupeře přehráváme, postupně se trefují Hoffman, Solar a Cindr. Koryčany korigují na 3:1 v poslední minutě z pokutového kopu. V tabulce tak končíme za Žilinou na druhém místě.

Vydařený turnaj výsledkově i herně. Pochvala pro chlapce za nasazení, chuť hrát fotbal a týmovou hru.