SK Vysoké Mýto U12 - Jiskra Ústí nad Orlicí U12

3:3 (0:1) (1:2) (2:0)

Sestava: Jáneš-Borovička, Rýdl, Husička, Fišer, Cindr, Langer, Kusý, Solar, Skala, Pirkl

Branky: Kusý, Pirkl, Skala

Zápas se hrál na tři třetiny po 25 minutách. Velice kvalitní soupeř nás na začátku zápasu přehrává. Možná asi až zbytečně velký respekt k soupeři, který hraje žákovskou ligu. Do hry nás dostává obránce soupeře, který nesmyslně zahrává v pokutovém území rukou. Penaltu s přehledem proměňuje Kusý 1:0. Ožijeme a na 2:0 zvyšuje Pirkl. Poté bohužel přichází chyba v rozehrávce jinak výborně chytajícího Vojty Jáneše a soupeř snižuje na 2:1. V závěru druhé třetiny zakončuje pěknou akci Skala a opět vedeme o dvě branky 3:1. Na začátku třetí třetiny neproměňujeme několik šancí. V poslední desetiminutovce soupeř ve snaze vyrovnat otevírá hru. Nám docházejí síly, nedostupujeme hráče soupeře a tomu se nakonec podaří dvakrát skorovat. Herně vyrovnané utkání tak končí vyrovnaně i výsledkově. Celý tým zaslouží pochvalu za předvedený výkon.