Přípravné utkání ml.žáci 10.6.2020

SK Vysoké Mýto U12 - Jiskra Ústí nad Orlicí U12

0:6   (0:2) (0:3) (0:1)

9.6.2020 hřiště Vysoké Mýto  30+30+20 minut              hráno na šířku hřiště v počtu 7+1

Sestava: Jáneš-Borovička, Rýdl, Fišer, Langer, Kusý, Saňák, Skala, Klouda, Pirkl 08, Husička

Branky:  Skala 3, Kusý 2, Saňák

V pátém přípravném zápase po koronavirové pauze jsme zavítali do Vysokého Mýta. Soupeř hrající žákovskou ligu měl prověřit naši obrannou fázi. V předchozích přípravných zápasech to bylo hlavně o dobývání obrany soupeře a bránit jejich brejky. Zápas se hrál na tři třetiny na šířku hřiště v počtu hráčů 7+1. První třetina byla herně vyrovnaná. Po první brance Kusýho přestávají mít kluci zbytečně velký respekt k soupeři a zjišťují, že se s nimi mohou rovnat. Do konce první třetiny přidává Kusý druhou branku. Druhá třetina je z našeho pohledu asi nejvyvedenější. Dostupujeme soupeře, napadáme jejich rozehrávku, po získání míče dobře kombinujeme a proměňujeme šance. Dvakrát se trefuje Skala a jednou Saňák. Po dvo třetinách vedeme již 5:0. Ve třetí třetině nám začínají docházet síly a asi se i trochu uspokojujeme vysokým vedením. Domácí nás dostávají pod tlak a vytváří si spoustu šancí. V brance ale čaruje Vojta Jáneš. Zmar domácích končí neproměněnou penaltou a nám se naopak z brejku podaří Skalou uzavřít skore na 6:0. Klíčem k dnešnímu vysokému vítězství nad velmi kvalitním soupeřem byl hlavně výborný kolektivní výkon, bojovnost, produktivita a famozní výkon brankáře Jáneše.