Ptáček – Chleboun46/Lněnička/ – Mikor – Langer/71.Pinkava/

Mayer/62.M.Krátký/ – Špatenka – Souček/85.Mayer/ – Falta/72.Procházka/

Tichý/80.Voleský – Voleský/62.Skalický/

BRANKY:  46.´ Souček, 80.´Lněnička

Fotbalový tým Jiskry uzavřel přípravné období dobrým výkonem a vítězstvím. Jedinou vadou na kráse bylo až příliš mnoho zahozených šancí, to by se v zápasech o body nemuselo vyplatit. Trenér Chudý vyzkoušel dalšího hráče, na místě stopera se poctivým výkonem v obou poločasech prezentoval Luka Mikor /Chorvatsko/, mohl by být vítanou posilou. Od úvodních minut byli domácí jednoznačně lepším týmem, divizní soupeř se s výjimkou závěru 1. poločasu jen bránil. Potil se hlavně brankář Barták, jenž už ve 3. min. vyrazil gólovou hlavičku Voleského, v 6. min. zneškodnil tvrdou ránu z úhlu stejného hráče. Ve 12. min. do třetice Voleský v pádu nezúročil ideální přihrávku Mayera, z 10m přestřelil. V 15. min. mohl otevřít skóre i Tichý, jenž sám na penaltě pálil také mimo branku. Mimo dalších nadějných příležitostí, se v 33. min. neujala ani vyložená šance Chlebouna, který po rohu bodlem poslal z několika kroků míč nad branku. Hosté si své nejlepší chvilky schovali na závěr úvodní části. V 41. min. se po nedorozumění ve středu obrany řítil na branku Jiskry útočník Chábera, skvěle ho však nadvakrát vychytal Krátký. O dvě minuty později Chábera nečekaně vypálil z ostrého úhlu a trefil zadní tyč. To bylo ovšem ze strany hostů prakticky vše. Krátce po zahájení 2. poločasu nacentroval do vápna Špatenka, jeho přihrávku posunul Tichý na Součka a ten zblízka konečně otevřel skóre – 1:0. Také další minuty této části hry byly jasně v režii Ústí. Ale ty šance!! V 48. min. po hrubce obrany Tichý zblízka nastřelil na brankové čáře stojícího protihráče. V 54. min. se z 8m netrefil do branky ani Souček. Jednoznačná převaha domácích pokračovala i po masívním střídání v průběhu druhého poločasu. Řada dobře rozehraných akcí se na branku Čáslavi valila až do konce zápasu. V 80. min. se nakonec přeci jen skóre ještě měnilo. Na centr Součka z přímého kopu si za obranu naběhl Lněnička a krásnou hlavičkou stanovil konečný zasloužený výsledek – 2:0. Solidní výkon, lepšící se forma všech hráčů jsou dobrým předpokladem pro příští, již soutěžní zápasy.