Hubálek – Bohunek – Grunta – Felgr - Stejskal

M.Kopecký/55.Šmíd/ – Chalupník/82.Rotter/ – Pavlásek – Oravec/70.Š.Kopecký/

M.Krátký – Pinkava

BRANKY:  10.´ Bálek, 61.´ Houžvička, 80.´Novák – 2.´ Pinkava, 37.´ Chalupník

Béčku se v nové sezoně výsledkově nedaří, stejně jako minulý týden pro Libišanům, nehrálo špatně, ale z vítězství se radoval soupeř. V Zámrsku začali hráči Jiskry skvěle, lepší začátek nelze mít, už ve 2. min. poslal hosty do vedení Pinkava – 0:1. Domácí poté výrazně přidali a brzy vyrovnali, když v 10. min. překonal Hubálka kapitán týmu Bálek – 1:1. Svěřenci trenéra Pražáka si vzali vedení zpět v 37. min., kdy se prosadil další osvědčený střelec Chalupník 1:2. V poločasu to vypadalo dobře, ale po přestávce strhli domácí vítězství na svoji stranu. V 61. min. vyrovnal Houžvička a penaltový rozstřel odmítl v 80. Min. Novák – 3:2. Snaha o vyrovnání hostujícího celku vyšla naprázdno. Stínem utkání je vyloučení autora úvodního úspěchu Pinkavy v 73. minutě zápasu.

V příštím kole bude tedy už dost nutné zúročit celkem slušný herní projev také v bodový zisk.