logo

Detail novinky


Vloženo: 24.08.2020

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – JISKRA KRÁLÍKY

                        8 : 1 / 4 : 0 /

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Jeřábek – Bohunek – Grunta/77.Janda/ – Felgr - Stejskal

M.Kopecký/66.Š.Kopecký/ – Pavlásek – Oravec/73.Karlík/ – Nathan Mukendi

M.Krátký/66.Procházka/ – Chalupník/73.Šmíd/

BRANKY: 3x Nathan, 3x Chalupník, M.Kopecký /p/, Procházka

 

„B“ mužstvo v dosavadním průběhu soutěže předvádělo solidní výkony, ale bodové konto zůstalo nulové. V nedělním utkání se dobrou formu podařilo přetavit v jednoznačné vítězství. Domácí byli lepší ve všech řadách, hosté „vynikali“ jen v nesportovních projevech, což se jim později vymstilo, jejich debakl měl být podstatně drastičtější. Už ve 2. min. si na roh M.Kopeckého naskočil Chalupník a hlavou s pomocí brankáře otevřel střelnici – 1:0. Vedle Chalupníka byl ústřední postavou zápasu Nathan Mukendi, v 6. min. pronikl do vápna, byl sražen a z následné penalty se bezpečně trefil M.Kopecký – 2:0. Poté při brance Králík stálo několikrát štěstí, svěřenci trenéra Pražáka znovu spalovali, na co sáhli. Hosté se na polovinu Ústí dostali na delší dobu až po dvaceti minutách. Ve 27. min. byl při samostatném úniku před vápnem sražen Oravec a hosté šli za zmaření vyložené šance do deseti. Přesilovku využili domácí v 33. min. a gól stál za to, Nathan od půlky hřiště proběhl do vápna, blafákem přelstil gólmana a do prázdné branky zvýšil – 3:0. Ve 40. min. předvedlo Ústí další parádu, po pravém křídle utekl M.Krátký, ve vápně zasekl, vrátil na nabíhajícího Chalupníka jenž utaženou střelou k tyči stanovil výsledek poločasu – 4:0. Po obrátce začali ústečtí hodně bohorovně a byli potrestáni v 52. min. dorážkou Vyšohlída – 4:1. Brzy se však zápas vrátil do starých kolejí a kromě gólu byly k vidění i krásné akce, kterým scházela jen lepší koncovka. V 57. min. vyslal Stejskal do úniku Nathana a ten s přehledem k tyči – 5:1. V 72. min. vystřihl pohlednou individuální akci Chalupník, s přehledem zakončil a zkompletoval hattrick – 6:1. V závěru byli hodně vidět i střídající hráči, v 76. min. donutil Š.Kopecký k chybě obránce, čehož pěkným obloučkem do sítě využil Procházka – 7:1. Nestává se často, aby v jednom utkání hned dva hráči zapsali hattrick. Stalo se v

79. min., když po výkopu brankáře utekl všem Nathan a upravil na konečných 8:1. Další šance, hlavně po akcích a přihrávkách Nathana domácí nevyužili, ale výsledek hovoří za vše. Povedený výkon.

V příštím kole to bude určitě mnohem těžší, Ústí „B“ cestuje do Poličky, která hrála v loni krajský přebor. Tento zápas se hraje v neděli 30. 8. od 17.00 hodin.


TOP 5 STŘELCŮPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

V dohledné době není naplánováno další utkání...JSME I NA FACEBOOKU