SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Bohunek – Strnad – Felgr - Stejskal

M.Kopecký/65.Š.Kopecký/ – Pavlásek – Procházka – M.Krátký/76.Šmíd/

Pinkava – Karlík/65.Oravec/

„B“ mužstvo se celkem úspěšně vyrovnalo s těžkým losem na úvod letošního ročníku I. A třídy. V prvním kole zatím jako jediné dokázalo hrát vyrovnanou partii s jasným favoritem SK Libišany, poté těsně, zbytečně a hlavně nespravedlivě prohrálo v Zámrsku, aby minulý týden deklasovalo Králíky. Čtvrtý soupeř Polička, loňský účastník krajského přeboru je na druhém místě, přesto proti ústecké rezervě neuspěl, dva body putují do Ústí. Trenér Pražák musel oželet neúčast omluvených opor /Grunta, Chalupník/, ale na trávník se po dlouhé pauze vrátil Josef Strnad, který se zotavuje z těžkého zranění a v Poličce naznačil, že by to mohlo zase jít. Utkání bylo po většinu času vyrovnané, aba týmy vycházely ze zajištěné obrany, šance se rodily jen velmi sporadicky. V samotném závěru takto vyrovnaného utkání však na tři body sahalo Ústí. V 85. min. se do dobré pozice ve vápně dostal Pavlásek, ale z mírného úhlu přestřelil branku. V poslední minutě řádného času navedl míč do vápna Stejskal, po jeho přihrávce vznikl velký závar, který ukončila střela Pinkavy do břevna. Odražený míč měl na kopačce ještě Strnad, ale jeho pokus zázračně zneškodnil gólman. Muselo se jít do penaltového prodloužení a i tam to bylo o nervy obou laviček. Za Ústí minul branku v první sérii Pinkava, jenže ani domácím to moc nešlo, protože nedokázali využít ani zaváhání Procházky. K zisku zaslouženého bodu navíc přispěly úspěšné trefy Strnada, Bohunka a proměněný mečbol Pavláska na konečných 2:3.

Nečekaný zisk na hřišti favorizovaného soupeře je jistě velkým povzbuzením do příštího domácího zápasu.

V neděli 6. 9. od 17.00 hodin začne zápas proti Sokolu Rosice n.L.