SESTAVA ÚSTÍ:

Jáneš – M.Pirkl, Rýdl, J.Borovička, A.Langer, Solar, Kusý, Chaloupka, Klouda,

Skala, Husička, Dušek, Fišer, Saňák.

BRANKY3x Skala, 2x A.Langer, 1x Kusý, Chaloupka, Saňák, Solar

Také ve svém druhém zápase potvrdili mladší žáci svoje ambice, patřit k nejlepším účastníkům krajského přeboru. Od úvodních minut se na branku Holic valil jeden útok za druhým, brzy přišly i góly. Skóre otevřel ve 4. min. Skala, ještě do poločasu zajistili pohodlný náskok Kusý, Chaloupka Saňák a dvakrát A.Langer. Výsledek úvodní části 6:0 hovořil za vše. Po přestávce domácí mladší žáci přeci jen polevili, někdy až moc často drželi míč místo přihrávky, ale to narůstající skóre dovolovalo. V 50. min. zvyšoval Solar na 7:0 a v závěru završil dvěma úspěchy hattrick Daniel Skala – 9:0. Také mladší žáci budou hrát v neděli 13. 9. derby zápas v Letohradu, začátek utkání je v 11.15 hodin.