Kinský – Krunert/46.Šebrle/ – Mentberger – J.Jeřábek – Ayong/62.Matoušek

Hodek/46.Fábry/ - Ullman/46.Hrubeš/ - Fišl – Čížek

Březina – An Jaejun/62.Villaseca/

BRANKY:  51.´ a 53.´ Fábry, 67.´ Hrubeš  - 75.´ Voleský

Po výborných výkonech a výsledcích minulý týden odjížděla výprava Jiskry do Jiren, kde hraje béčko Dukly s mírným optimismem. Zejména úvodní poločas potvrdil, že optimismus byl na místě. Hosté byli jasně lepším týmem, vypracovali si řadu vyložených šancí a příležitostí, ale branka Dukly pro ně byla jako zakletá. Kdyby byl v poločase stav jednoznačně rozhodnutý ve prospěch Ústí, nikdo by se nedivil. Smolařem zápasu byl hlavně Voleský, který stál v této části hry hned třikrát tváří v tvář brankáři, ale ani jednou neuspěl. Velké příležitosti měli ovšem i další hráči, gól nepadl. Známé pravidlo o urážce fotbalového pána boha bylo naplněno krátce po přestávce, kterou využil domácí trenér k výraznému prostřídání. A právě nově příchozí hráči z lavičky vývoj zápasu dokonale otočili. V rozmezí 51. a 53. minuty se domácím vydařily bleskové protiútoky, na jejichž konci byl vždy Fábry – 2:0. Ještě za tohoto stavu svitla svěřencům trenéra Chudého jiskřička naděje v podobě nařízené penalty proti Dukle. Když to nejde tak to nejde, Langer nastřeluje pouze břevno. To už bylo na psychiku hostujícího celku moc, krátce na to další střídající hráč Hrubeš zvyšuje na hrůzostrašných 3:0. Poté se výtečně rozehraný zápas už jen dohrává, v 75. min. si trochu polepšil náladu Patrik Voleský, jenž jako náplast na zmar v úvodní části snižuje na konečných 3:1. Škoda, toto byl zápas, kde se určitě dalo venku bodovat. Každý pátek ovšem není svátek a fotbalisté Ústí se musí dobře připravit na další těžký program.

Pokud to současná nepřehledná situace umožní, nastoupí

v sobotu 3. 10. od 15.00 hodin proti Sokolu Živanice.

Ve středu 7. 10. je na programu domácí zápas 3. kola Českého poháru proti ligovému SK Dynamu České Budějovice.