I.Doležal – Hašek – Duben -  M.Jelínek - Hakl

Woitek/90.Matoušek – Eliáš – Putz/63.Kubů/ - Hron/63.Koutenský/

Magera/79.Janko/ - Matějka/63.J.Jelínek/

BRANKY:  29.´ Matějka, 41.´ Woitek, 45.´ Magera  -  69.´ Chleboun

Utkání na hřišti lídra soutěže dopadlo podle očekávání. Hlavně v úvodní části byli domácí jasně lepší a svoji převahu dokázali vyjádřit i střelecky. Už ve 3. min. zůstal sám před brankářem Hašek, po zákroku Krátkého se neujala ani následná dorážka Magery. Poté domácí trvale obléhali branku hostů, kteří se na jejich polovinu dostávali jen velmi sporadicky. Brankář Jiskry se vyznamenal také ve 24. min. po jedovaté střele Hrona, jeho pokus skončil jen dalším rohem. Aktivní domácí útočník Hron v 29. min. zařídil vedoucí gól, když po jeho nečekaném zásahu, musel Krátký s námahou vyrazit míč na roh. Dlouho se však ze svého zákroku neradoval, protože následný centr dopravil do sítě Matějka – 1:0. Když už se hráči Jiskry dostali na polovinu soupeře, vinou špatné přihrávky o míč přišli, takto padl i druhý gól v 41. min. Po zbytečné ztrátě následoval bleskový protiútok po pravém křídle, centr do vápna a přesná hlavička Woitka – 2:0. Podobným způsobem padl také třetí gól v závěrečné minutě 1. poločasu, pouze centr přilétl do vápna z druhé strany. Přestávkový výsledek stanovila lehká teč zkušeného ex ligového borce Magery – 3:0. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo v bílých dresech Jiskry jako vyměněné. Najednou bylo hráčů Ústí všude plno a přišly i zajímavé akce. V 69. min. po centru Součka z přímého kopu za faul na M.Krátkého snížil hlavou Jakub Chleboun – 3:1. V rozmezí 70. a 73 min. domácí promarnili několik nadějných příležitostí, ale brzy se mohli o výsledek obávat. V 75. min. založil pěknou akci Lněnička, následoval přesný centr Špatenky na Voleského, který z 10m trefil břevno, neujala se ani dorážka Součka. V závěrečných minutách si už domácí zasloužené vítězství s přehledem uhájili. V této části hry si fotbalisté Jiskry alespoň dokázali, že by výsledkový výpadek nemusel dlouho trvat. Pokud bude nucená přestávka trvat skutečně 14 dnů, nastoupí v příštím utkání fotbalisté Jiskry na domácím hřišti proti FC Hradec Králové „B“. Tento zápas je na programu