Hubálek – Janda/74.A.Bartoš st./ – Felgr – Grunta – Stejskal/90.V.Saňák/

Š.Kopecký/63.Černý/ – Pavlásek – Chahlupník - Oravec

Procházka/84.Šmíd/ - Karlík/88.M.Kopecký/

BRANKY:  2.´ Chalupník /p/, 46.´ Chalupník  -  67.´ Cvik

V kombinované sestavě bez hráčů obvyklé sestavy, kteří byli s áčkem v Zápech, dokázal „B“ tým Jiskry získat cenné vítězství na hřišti nebezpečného soupeře. Utkání začalo pro svěřence trenéra Pražáka nejlépe, jak mohlo, už ve 2. min. získali hosté výhodu pokutového kopu, který s přehledem proměnil Tomáš Chalupník – 0:1. Poté se hrálo na těžkém terénu vyrovnané utkání, kterému vévodila dobrá obranná hra Jiskry. Krátce po zahájení 2. poločasu dokázal zvýšit nejlepší střelec týmu Chalupník na nadějných 0:2. Domácí potřebují každý bod, proto bojovali o každý míč a snaha se jim vyplatila v 67. min., kdy je do zápasu vrátil Cvik – 1:2. Jenže závěrečný nápor si dobře hrající béčko Jiskry pohlídalo a zápas dovedlo do vítězného konce.

Před nucenou přestávku si tak „B“ tým Jiskry upevnil nečekaně skvělé postavení na druhém místě průběžné tabulky. Pokud přerušení soutěží skutečně skončí za 14 dnů, bude příštím domácím soupeřem našeho týmu SK Vysoké Mýto „B“.