A mužstvo

JISKRA ÚSTÍ N.O. – TJ ŠTĚCHOVICE 3 : 0 / 0 : 0 / SESTAVA ÚSTÍ : J.Krátký – Lněnička – Čech - J.Chleboun - Langer Nikodem/89.Smíšek/ – Pazdera/80.Mory/ - Falta – Souček/85.Fikejz/ M.Krátký/46.M.Kopecký/ - Smejkal/89.Pinkava/ SESTAVA ŠTĚCHOVICE : Řehák – M.Švejda – Jakobovský – Těžký/77.Greš/ - F.Busta Volešák – Pavlík/72.Díl/ - M.Novák/84.Milojevič/ - Kučera - Košata Batka BRANKY: 67.´ a 89.´ Smejkal, 55.´ Souček 475 diváků Hráči Jiskry opět potěšili své příznivce, když po výtečném výkonu po přestávce, krásnými góly rozhodli další zápas. Za krásného počasí před velmi slušnou návštěvou začalo utkání oboustranně opatrně. První příležitost si vypracovali domácí v 9. min., kdy po rychle vhozeném autu utekl po křídle Nikodem, posadil míč na hlavu M.Krátkého, jenž z blízka minul. Poté se dlouho hrálo od vápna k vápnu bez většího vzruchu. Ten vnesl do hry opět Nikodem v 25. min, jehož únik a centr těsně minuli uvnitř šestnáctky Pazdera i Krátký. Závěrečné minuty úvodní části patřily hostům, kteří lépe kombinovali, získali několik standardních situací, ale velmi jistého J.Krátkého v brance Jiskry vážněji neohrozili. Také nástup do 2. poločasu vyšel lépe Štěchovicím, jejichž snahu málem zúročil v 50. min. Batka, jehož rána z hranice velkého vápna jen těsně minula branku. Pak už ale přišly velké chvíle domácích, v 54. min. po odvráceném rohu získal míč Smejkal, poslal ostrý centr do vápna, který parádním volejem poslal za záda Řeháka tradiční střelec, v životní formě hrající kapitán Souček – 1:0. Domácím narostla křídla a diváci se bavili. V 57. min. utekl znovu Nikodem, jeho střeli z úhlu vykopl brankář na roh. Zápas nebyl ani tvrdý, ani vyhrocený, přesto dohráli hosté oslabeni, když se po dvou zbytečných ŽK nechali vyloučit v 59. a 79. min. Busta a Jakubovský. Přesto v 64. min. musel čarovat J.Krátký po gólové střele Volešáka. Domácí přesilovku zúročili v 67. min. a stálo to opět za to. Akci založil M.Kopecký, přes Součka se dostal míč na křídlo k Nikodemovi, jehož centru poslal hlavou v pádu rybičkou do branky Smejkal – 2:0. Závěrečné minuty si fotbalisté Jiskry dokonale užívali, navíc v 89. min. po krásné uličce od Moryho uzavřel gólový účet hokejovým blafákem do prázdné branky znovu Smejkal – 3:0. Spokojení fanoušci doprovodili své hráče do kabin uznalým potleskem. Fotbalový tým Jiskry se musí rychle připravit na další obhajobu skvělého třetího místa v ČFL, v sobotu 6. 10. od 10.30 hod. jej venku čeká další těžký soupeř, FK. Králův Dvůr.