11. KOLO I. A TŘÍDY

SOKOL ROSICE N.L. - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ 1 : 2 / 1 : 2 /

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : Jech – Svoboda/77.Kalousek/ – Fikejz – Grunta - Pirkl M.Krátký/88.M.Ráb/ – Pavlásek – Chalupník – Procházka - Smíšek Krummer/67.Rejda/

BRANKY: Pavlásek, Procházka

Béčko Jiskry se v závěru podzimní sezony rozehrává k zajímavým výkonům. Překvapivé a velmi důležité body si přiváží i z Rosic. Hosté se představili organizovaným výkonem, v obranném bloku, hra byla založená na rychlých protiútocích, případně na využití standardních situací. Domácí drželi častěji míč na svých kopačkách a zejména hrou přes křídelní prostory a centry do vápna se snažili o vstřelení branky. To se jim povedlo v 24. min., kdy se po chybném odkopu Jiskry dostal k míči aktivní Pokorný, po pravém křídle zatáhl akci do šestnáctky, následovala přihrávka na zadní tyč, kde nekrytý Vojíř střílí do prázdné branky – 1:0. Hostující tým se nenechal deprimovat a také se dostal do několika zajímavých situací. V koncovce to ale dlouho nebylo ono. V samotném závěru 1. poločasu, kdy už se obě mužstva chystala na přestávku, se zápas nečekaně zlomil. Nejprve v 43. min. se po rozehrání standardní situace dostal ve skrumáži míč k Pavláskovi, jenž propálil vše, co mu stálo v cestě – 1:1. Dokonalý obrat přišel ještě v 45. min., kdy po chybě domácích potáhl akci po pravém křídle rychlý M.Krátký, před vápnem našel Krummera, který trefil levou tyčku, ale dobíhající Procházka uklidil míč do sítě – 1:2. Druhý poločas se odehrál v podobném duchu jako úvodní část, s tím rozdílem, že branky už nepadaly. Domácí byli sice aktivnější, ale do žádné významné příležitosti je spolehlivá obrana nepustila. Ústecké béčko tak získává do tabulky velmi důležité a cenné body. Svoji formu může rezerva Jiskry prodat v příštím utkání na domácím hřišti. V neděli 28. 10. od 14.00 hod. začíná střetnutí s FK Horní Ředice.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00