11. KOLO DIVIZE DOROSTU U19

SK BENEŠOV „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O. 1 : 1 / 0 : 1 / penalty 11 : 10

SESTAVA ÚSTÍ N.O. : Jeřábek – Wohner – Bohunek – Eliáš - Sýkora Š.Kopecký/22.Šafránek/ – Karlík – Kvapil – Rotter Pinkava/84.Barkóci/ – Šmíd

BRANKA: Pinkava

Každá série jednou skončí, po sedmi výhrách v řadě dorostenci tentokrát přenechali dva body soupeři. O bodu navíc rozhodla dlouhá série penalt, která nakonec dopadla lépe pro domácí. Hosté vstoupili do zápasu lépe, v 9. min. se po pěkné akci Šmída s Pinkavou vyznamenal gólman Benešova. Ten byl na místě i v 11. a 17. min., kdy kryl nebezpečné rány Rottera a Pinkavy. Ve 22. min. už udeřilo, když nejlepší střelec týmu Pinkava prošel celou obranou a vsítil vedoucí gól – 0:1. O minutu později se vyznamenal také brankář Jiskry Jeřábek, když reflexívně vyrazil gólovou ránu zblízka. Také po přestávce se hrálo nahoru a dolu, jiskřilo se před oběma brankami. V 54. min. Jeřábek zlikvidoval samostatný nájezd, v 58. min. zázračně zasahuje na lajně. Domácí se snaží vyrovnat a nakonec se jim to podaří, ale s notným přispěním rozhodčího. V 80. min. po zřetelném ofsajdu dostávají zápas do prodloužení, které se táhne až do stavu 11:10, bod navíc zůstává v Benešově. Škoda zranění Kopeckého a Pinkavy, kteří nedohráli. V příštím kole budou starší dorostenci hostit Meteor Praha „B“. Tento zápas se hraje v sobotu 27. 10. od 9.45 hod.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00