logo

Starší dorost - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
TJ Lanškroun Jiskra Ústí nad Orlicí 25.07.2019 čtvrtek 17:00 3 : 0
TJ Jablonné n. Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí 30.07.2019 úterý 17:00 3 : 5

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Polička 10.08.2019 sobota 12:15 7 : 0
2 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Přelouč 14.08.2019 středa 17:00 1 - 4
3 Jiskra Litomyšl Jiskra Ústí nad Orlicí 17.08.2019 sobota 14:00 3 - 1
4 Jiskra Ústí nad Orlicí Spartak Slatiňany 24.08.2019 sobota 12:15 2 - 1 na PK
5 FC Hlinsko Jiskra Ústí nad Orlicí 29.08.2019 čtvrtek 17:00 2 - 1
6 FC Spartak Choceň Jiskra Ústí nad Orlicí 31.08.2019 sobota 14:30 2 - 1
7 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 07.09.2019 sobota 12:15 1 - 4
8 Sokol Prosetín Jiskra Ústí nad Orlicí 15.09.2019 neděle 14:00
9 Jiskra Ústí nad Orlicí FO Lanškroun 21.09.2019 sobota 11:45
10 TJ Jablonné nad Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí 29.09.2019 neděle 13:00
11 Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Heřmanův Městec 05.10.2019 sobota 11:15
12 SK Holice Jiskra Ústí nad Orlicí 12.10.2019 sobota 12:00
13 Jiskra Ústí nad Orlicí MFK Chrudim B 19.10.2019 sobota 10:45
14 FK Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí 26.10.2019 sobota 10:15
15 Jiskra Ústí nad Orlicí Sokol Libchavy 02.11.2019 sobota 10:15
16 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Pardubičky 09.11.2019 sobota 10:15
17 Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 16.11.2019 sobota 13:00

Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Barkóci 5
2. Popelář 2
3. Batrla, A.Bartoš, Bouška, Popel, A.Barto 1
4. 0
5. 0


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
29.09.2019
13:00 hod.
TJ Jablonné nad Orlicí
souper
TJ Jablonné nad Orlicí vs. Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. FK Přelouč 22:6 20
2. SK Pardubičky 19:10 18
3. MFK Chrudim B 29:8 18
4. FO Lanškroun 20:8 15
5. FK Česká Třebová 33:18 15
6. Sokol Libchavy 21:11 14
7. FC Hlinsko 16:13 13
8. FC Spartak Choceň 24:15 12
9. Holice /Sezemice 24:18 12
10. FK Letohrad 19:17 11
11. Slovan Mor. Třebová 15:14 11
12. TJ Jablonné nad Orli 23:31 9
13. Prosetín / Holetín 14:20 6
14. Spartak Slatiňany 11:20 6
15. Ústí nad Orlicí 13:16 5
16. Litomyšll / Dol.Újez 10:21 3
17. Polička /Bystré 7:37 1
18. Heř.Městec/Choltice 5:42 0


JSME I NA FACEBOOKU