logo

Starší dorost - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
Jiskra Ústí nad Orlicí MFK CHRUDIM 23.01.2019 středa 17:00 0 : 3 / 0 : 0 /
Jiskra Ústí nad Orlicí FK Pardubice U17 09.02.2019 sobota 13:15

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 FC Tempo Praha Jiskra Ústí nad Orlicí 29.08.2018 středa 15:00 8 : 1 / 2 : 1 /
2 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Třebeš 18.08.2018 sobota 12:15 1 : 1 / 0 : 0 / pen.
3 Sportovní sdružení Ostrá Jiskra Ústí nad Orlicí 26.08.2018 neděle 10:15 2 : 1 / 0 : 1 /
4 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Admira Praha B 01.09.2018 sobota 12:15 0 : 0 / pen. 3: 1/
5 MFK Trutnov Jiskra Ústí nad Orlicí 08.09.2018 sobota 12:30 0 : 3 / 0 : 1 /
6 Jiskra Ústí nad Orlicí RMSK Cidlina 15.09.2018 sobota 11:45 2 : 0 / 2 : 0 /
7 FC Vlašim Jiskra Ústí nad Orlicí 23.09.2018 neděle 10:00 0 : 3 / 0 : 3 /
8 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Svitavy 29.09.2018 sobota 11:15 2 : 1 / 0 : 0 /
9 FK Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 07.10.2018 neděle 10:00 0 : 1 / 0 :0 /
10 Jiskra Ústí nad Orlicí Viktoria Žižkov B 13.10.2018 sobota 10:45 2 : 1 / 2 : 1 /
11 SK Benešov B Jiskra Ústí nad Orlicí 20.10.2018 sobota 10:00 2 : 1 /0:1/ pen 7:6
12 Jiskra Ústí nad Orlicí Meteor Praha B 27.10.2018 sobota 9:45 1 : 2 / 0 : 1 /
13 SK Střešovice Jiskra Ústí nad Orlicí 03.11.2018 sobota 12:45 3 : 1 / 1 : 0 /
14 FC Slavoj Vyšehrad B Jiskra Ústí nad Orlicí 10.11.2018 sobota 10:15 3 : 0 / 0 : 0 /
15 FK Kolín Jiskra Ústí nad Orlicí 17.11.2018 sobota 10:00 1 : 2 / 1 : 0 /
16 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Tempo Praha 09.03.2019 sobota 12:15 2 : 1 /0:1/ p. 3:2
17 TJ Sokol Třebeš Jiskra Ústí nad Orlicí 17.03.2019 neděle 10:00 3 : 0 / 2 : 0 /
18 Jiskra Ústí nad Orlicí Sport.sdruž. Ostružná 23.03.2019 sobota 10:15 0 : 2 / 0 : 1 /
19 Admira Praha B Jiskra Ústí nad Orlicí 30.03.2019 sobota 10:00 7 - 1 /4 - 1 /
20 Jiskra Ústí nad Orlicí MFK Trutnov 06.04.2019 sobota 11:45 2 - 0 /0 - 0 /
21 RMSK Cidlina Jiskra Ústí nad Orlicí 13.04.2019 sobota 10:00 5 - 1 /2 - 1/
22 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Vlašim 03.03.2019 neděle 12:30 0 : 4 / 0 : 2 /
23 TJ Svitavy Jiskra Ústí nad Orlicí 28.04.2019 neděle 15:00
24 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 04.05.2019 sobota 12:15
25 Viktoria Žižkov B Jiskra Ústí nad Orlicí 11.05.2019 sobota 14:00
26 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Benešov B 18.05.2019 sobota 12:15
27 FK Meteor Praha B Jiskra Ústí nad Orlicí 25.05.2019 sobota 10:00
28 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Střešovice 01.06.2019 sobota 12:15
29 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Slavoj Vyšehrad B 08.06.2019 sobota 12:15
30 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Kolín 15.06.2019 sobota 12:15

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Pinkava Tomáš 14
2. Šmíd Matěj 6
3. Sýkora, Bohuněk, Karlík 2
4. Š.Kopecký, 1
5. Rotter 1


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
25.05.2019
10:00 hod.
FK Meteor Praha B
souper
FK Meteor Praha B vs. Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. Meteor Praha B 87:26 66
2. FC Tempo Praha 106:33 64
3. FK Admira Praha B 64:48 48
4. Slavoj Vyšehrad B 47:56 42
5. RMSK Cidlina 58:59 40
6. FK Česká Třebová 42:47 37
7. Ústí nad Orlicí 32:55 37
8. Sport. sdružení Ostr 50:73 36
9. TJ Svitavy 59:67 35
10. SK Benešov B 51:52 35
11. FC Vlašim 45:53 33
12. Viktoria Žižkov B 59:68 32
13. MFK Trutnov 53:66 32
14. SK Střešovice 34:60 31
15. SK Sparta Kolín 61:63 30
16. TJ Třebeš 34:56 26


JSME I NA FACEBOOKU