logo

Starší dorost - Rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
TJ Lanškroun Jiskra Ústí nad Orlicí 25.07.2019 čtvrtek 17:00 3 : 0
TJ Jablonné n. Orlicí Jiskra Ústí nad Orlicí 30.07.2019 úterý 17:00 3 : 5
Jiskra Ústí nad Orlicí Moravská Třebová 18.01.2020 sobota 17:15 zrušeno
Jiskra Ústí nad Orlicí FK Jehnědí-muži 26.01.2020 neděle 12:00 3 - 3
Jiskra Ústí nad Orlicí U17 RFA Pardubice 29.01.2020 středa 17:00 4 - 2
Jiskra Ústí nad Orlicí SK Uničov 02.02.2020 neděle 17:00 1 - 2/1-1/
FK Agria Choceň Jiskra Ústí nad Orlicí 27.05.2020 středa 18:00 0 - 2 / 0 - 1 /
Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Litomyšl 30.05.2020 sobota 13:30 12 - 0 / 7 - 0 /
Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Lanškroun 06.06.2020 sobota 10:00 5 - 3 / 3 - 1 /
Jiskra Litomyšl Jiskra Ústí nad Orlicí 13.06.2020 sobota 13.30 0 - 6 / 0 - 2 /
FK Dolní Dobrouč - muži Jiskra Ústí nad Orlicí 24.07.2020 pátek 17:00 4 - 1
SK Sloupnice Jiskra Ústí nad Orlicí 05.08.2020 středa 17:30
Jiskra Ústí nad Orlicí FO Lanškroun 08.08.2020 sobota 13:00
SK Vysoké Mýto Jiskra Ústí nad Orlicí 11.08.2020 úterý 18:00

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Pardubičky 26.08.2020 středa 17:00
2 FC Hlinsko Jiskra Ústí nad Orlicí 16.08.2020 neděle 10:30
3 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Polička 22.08.2020 sobota 14:30
4 FK Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 29.08.2020 sobota 14:30
5 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Jablonné n. Orlicí 05.09.2020 sobota 14:30
6 SK Slatiňany Jiskra Ústí nad Orlicí 12.09.2020 sobota 14:00
7 Jiskra Ústí nad Orlicí SKP Slovan Moravská Třebová 19.09.2020 sobota 14:00
8 FK Přelouč Jiskra Ústí nad Orlicí 26.09.2020 sobota 12:45
9 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Vysoké Mýto 03.10.2020 sobota 12:30
10 FO Lanškroun Jiskra Ústí nad Orlicí 10.10.2020 sobota 12:00
11 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Holice 17.10.2020 sobota Odloženo
12 FK Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí 25.10.2020 neděle Odloženo
13 Jiskra Ústí nad Orlicí TJ Libchavy 31.10.2020 sobota Odloženo
14 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Spartak Choceň 07.11.2020 sobota 11:30
15 SK Sokol Prosetín Jiskra Ústí nad Orlicí 14.11.2020 sobota 13:30

Archiv rozlosování

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Vašata 5
2. Popel 2
3. Barkóci, Petrjánoš, Řehák, 1
4. A.Bartoš st. 1
5. Vlastní 1


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

V dohledné době není naplánováno další utkání...



TABULKA

1. SK Vysoké Mýto 52:10 22
2. FO Lanškroun 39:13 21
3. Slovan Mor. Třebová 20:16 18
4. SK Pardubičky 19:11 18
5. Spartak Slatiňany 17:10 17
6. FC Spartak Choceň 32:16 17
7. FK Česká Třebová 25:14 17
8. Prosetín / Holetín 23:18 17
9. Ústí nad Orlicí 16:6 16
10. FC Hlinsko 22:24 13
11. FK Přelouč 21:29 12
12. Polička /Bystré 18:22 8
13. Holice 9:31 8
14. TJ Jablonné nad Orli 9:40 5
15. Sokol Libchavy 7:47 4
16. FK Letohrad 13:35 0


JSME I NA FACEBOOKU