logo

Starší žáci - rozlosování


Rozpis přípravných utkání

Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek

Rozlosování

# Domácí Hosté Datum Den Čas Výsledek
1 FC Hlinsko Jiskra Ústí nad Orlicí 25.08.2018 sobota 9:30 4 : 0 /0 : 0/
2 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Agria Choceň 02.09.2018 neděle 13:30 3 : 2 /1 : 0/
3 SK Holice Jiskra Ústí nad Orlicí 09.09.2018 neděle 9:30 0 . 6 /0 : 0/
4 Jiskra Ústí nad Orlicí Volný los 16.09.2018 neděle 00:00
5 Slovan Moravská Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 22.09.2018 sobota 9:30 0 : 4 /0 : 2/
6 Jiskra Ústí nad Orlicí Jiskra Litomyšl 30.09.2018 neděle 12:00 5 : 1 /2 : 1/
7 SK Pardubičky Jiskra Ústí nad Orlicí 06.10.2018 sobota 13:45 0 : 3 /0 : 1/
8 Jiskra Ústí nad Orlicí FO Lanškroun 14.10.2018 neděle 11:30 3 : 1 /3 : 1/
9 FK Česká Třebová Jiskra Ústí nad Orlicí 20.10.2018 sobota 9:30 0 : 1 /0 : 1/
10 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Letohrad 28.10.2018 neděle 10:30 5 : 0 /2 : 0/
11 SK Polička Jiskra Ústí nad Orlicí 03.11.2018 sobota 9:30 0 : 0 /0 : 2/
12 Jiskra Ústí nad Orlicí FC Hlinsko 07.04.2019 neděle 12:30 3 - 1 / 2-0/
13 FK Agria Choceň Jiskra Ústí nad Orlicí 13.04.2019 sobota 9:30 7 - 0 / 4-0/
14 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Holice 21.04.2019 neděle 13.00 3 - 1 / 2-0/
15 Volný los Jiskra Ústí nad Orlicí 27.04.2019 sobota 00:00
16 Jiskra Ústí nad Orlicí Slovan M.Třebová 05.05.2019 neděle 13:30
17 Jiskra Litomyšl Jiskra Ústí nad Orlicí 11.05.2019 sobota 9:30
18 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Pardubičky 19.05.2019 neděle 13:30
19 FO Lanškroun Jiskra Ústí nad Orlicí 26.05.2019 neděle 13:00
20 Jiskra Ústí nad Orlicí FK Česká Třebová 02.06.2019 neděle 13:30
21 FK Letohrad Jiskra Ústí nad Orlicí 05.06.2019 středa 16:30
22 Jiskra Ústí nad Orlicí SK Polička 16.06.2019 neděle 13:30

TOP 5 STŘELCŮ

# Jméno Góly
1. Kozel, Hoffman 10
2. Bouška 4
3. Žukov, Špaček 3
4. Vacek, Žďárský, Koukol 3
5. Bartoš, Šimek, Kalousek, Borovička, Řehá 2


PŘÍŠTÍ UTKÁNÍ:

domaci
26.05.2019
13:00 hod.
FO Lanškroun
souper
FO Lanškroun vs. Jiskra Ústí nad Orlicí


TABULKA

1. TJ Jiskra Ústí n. Or 42:10 33
2. FC Hlinsko 42:7 32
3. FK Česká Třebová 44:8 30
4. SK Pardubičky 49:16 30
5. SKP Moravská Třebová 23:23 18
6. SK Polička 23:26 18
7. FK Letohrad 21:26 16
8. TJ Jiskra Litomyšl 14:41 9
9. FK Agria Choceň 17:44 9
10. SK Holice 15:38 9
11. FO Lanškroun 13:64 3


JSME I NA FACEBOOKU