Hubálek – Bohunek – Felgr – Grunta - Stejskal

V.Pirkl/62.Š.Kopecký/ – Pavlásek – Šmíd/74.Janda/ - Procházka

Karlík/67.A.Bartoš st./ – Pinkava

BRANKY:  22.´ Voženílek, 33.´ Pokorný, 59.´ Ludvíček – 35.´Grunta

Podle postavení v tabulce mělo béčko získat další body, ale řada absencí hráčů obvyklé sestavy nahrávala soupeři. Ten také oslabení Ústí využil a zaslouženě vyhrál. Trenér Pražák musel z lavičky sledovat, jak jeho oslabený tým postupně ztrácí půdu pod nohama. Domácí potřebovali bodovat a tomuto cíli podřídili taktiku, bojovali o každý míč a aktivita se jim vyplatila. V 22. min. otevřel skóre Voženílek – 1:0. Ještě do poločasu padly další góly. Klid do řad Přelouče vnesl v 33. min. Pokorný, jenž zvyšuje na 2:0. Jako správný kapitán zareagoval v 35. min. Přemysl Grunta, snižující na nadějných 2:1. Tento stav dával do 2. poločasu naději, ovšem oslabený tým neměl dostatek sil na to, aby výsledek zvrátil. Naopak v 59. min. z nařízené penalty upravuje Ludvíček na konečných 3:1. Snaha někdy nestačí, po sérii vítězství se museli hráči Ústí „B“ smířit s porážkou.

V příštím kole se může zase vše v dobré obrátit.

V neděli 4. 10. od 15.00 hodin bude hrát v Ústí tým TJ Svitavy „B“.

27.04.2024 - FK Dobrovice - 17:00