Hortlík – Pirkl – Janda – Grunta - Petrjánoš

Š.Kopecký – Pavlásek – Batrla – M.Kopecký/65.Šmíd/

Procházka – Popel/46.Bartoš

BRANKA:  Jan Procházka

Béčko Jiskry zakončilo loňskou nedohranou sezonu na druhém místě, letos jsou cíle mnohem skromnější. Po dvou těsných porážkách v úvodu soutěže přišel debakl v Dolním Újezdu. Výsledek jednoznačného zápasu hovoří za vše, hned dva hráči domácích si v tomto utkání připsali hattrick. Dorostenec  Hortlík v brance Jiskry musel pro míč do sítě už ve 4. min., kdy otevřel skóre Štarman – 1:0. O vítězi zápasu bylo rozhodnuto během několika dalších minut v úvodní části. V 19. min. upravil Drahoš na 2:0. Krátce na to, v 23. min. zvyšuje důrazný Štarman – 3:0, ve 27. min. vsítil Štarman svůj třetí gól a stanovil výsledek 1. poločasu – 4:0. Po přestávce svitla pro Ústí naděje, když se prosadil Jan Procházka – 4:1. V závěru zápasu, ale fotbalisté Újezdu znovu přidali a řádně si vylepšili skóre. V 81. min. zvyšuje Drahoš – 5:1. V 86. min. se domácí radují znovu a slaví druhý hattrick, na konečných drtivých 6:1 zvyšuje opět Drahoš.

V příštím kole už musí ústecká rezerva zabrat, na domácím hřišti hostí zatím stejně bodově nulového soupeře.