Mistrovské utkání 5.kolo muži B
5. KOLO I. A TŘÍDY

SOKOL TATENICE - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                          4   :   2  / 2 : 0 /             

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – Pirkl – Janda – Grunta – Stejskal

Š.Kopecký/69.M.Kopecký/ – Pavlásek – Lněnička – M.Krátký

Procházka/69.Batrla/ – Pinkava/69.Petscher/

BRANKY:  Grunta /p/, M.Krátký

 

Na horké půdě v Tatenici hráči béčka určitě nezklamali, ale na bodový zisk nedosáhli. Podle hodnocení trenéra Josefa Vondry to zápas moc hezký nebyl. Převažovala spousta dlouhých nákopů, osobních soubojů i příležitostí na obou stranách. Na rozdíl od soupeře Ústí tyto šance využít nedokázalo, domácí předčili svého soupeře také v bojovnosti i touze uspět. Střelecké konto utkání otevřel už v 10. min. O.Tareš – 1:0. Krátce před závěrem úvodní části se do střelecké listiny zapsal jeho bratr D.Tareš a do kabin se šlo za stavu 2:0. Krátce po zahájení druhé části svitla Jjiskře naděje, když kapitán Přemysl Grunta v 52. min. proměnil nařízený pokutový kop – 2:1. Jenže bojovný domácí tým, podporovaný diváky vydřel zvýšení, které v 64. min. zařídil Werner – 3:1. Hostující tým ani za tohoto stavu nerezignoval a utkání zdramatizoval, 76. min. využil svoji šanci Matěj Krátký – 3:2. Definitivní rozhodnutí padlo v poslední minutě, na konečných 4:2 upravil Chládek.

Béčko Ústí musí zabrat v příštím domácím zápase a nebude to snadné. V neděli 12. 9. Od 16.00 hodin nastoupí proti SK Vysoké Mýto „B“.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


20.08.2022 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Dvůr Králové

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.