Jeřábek/46.Hubálek/ – Petrjánoš – Janda – Grunta – Bartoš/62.Černý/

Krukjovič – Šafránek – Š.Kopecký/62.Pavlásek/ - Procházka

Petscher/75.Popel/ - Batrla/78.Barkóci/

BRANKY:  Šafránek, Š.Kopecký, Krukjovič, Batrla, Procházka

Další přípravu proti týmu z I. B třídy nezačali domácí dobře, už v 1. min. ale nedokázal soupeř potrestat hrubku v rozehrávce. Poté převzalo iniciativu Ústí a v 3. min. po krásné přihrávce Procházky za obranu neuspěl sám před gólmanem Petscher. Herní převaha Jiskry končila většinou před pokutovým územím hostů, kteří se z ojedinělé akce dostali ve 20. min. do vedení – 0:1. Za silného větru, který znesnadňoval kontrolu míče i plynulost hry se v 38. min. pěkně uvolnil uvnitř šestnáctky Krukjovič, jehož střela se od břevna odrazila do pole. Poločas tak skončil nečekaným vedením Jablonného. Po přestávce byla ale už převaha domácích korunována i góly. V 52. min. si perfektně zpracoval míč Šafránek a přesnou střelou z otočky vyrovnal – 1:1. Neméně pěkná byla i akce Šimona Kopeckého, která přinesla vedení v 58. minutě. Kopecký si ideálně navedl míč před pokutové území a střelou z 22m trefil prostor u tyče – 2:1. Po vedoucím gólu domácí ještě přidali a po akci Krukjoviče, s Petrjánošem byl ve vápně faulován Šafránek. Nařízenou penaltu svým prvním gólem v Ústí bezpečně proměnil Krukjovič – 3:1. Snaha hostů o korekci výsledku otvírala prostor pro protiútoky Jiskry. Jeden z nich v 76. min. dokázal po krátkém sólu proměnit ránou pod břevno v další úspěch Batrla – 4:1. Konečnou podobu výsledku dal v 89. min. pěkný gól z kopačky Procházky – 5:1. Trenér Krummer chválí za výkon v úvodní části Petschera, po přestávce kladně hodnotí zlepšení hry středové řady Kopecký, Šafránek, Procházka, které vedlo k jednoznačnému vítězství.