Jeřábek – Stejskal – Batrla – Janda – A.Bartoš I.

Š.Kopecký/A.Bartoš II./ – Popelář – Petscher/70.Popel/ - Leníček

Barkóci/78.Šmíd/ – M.Krátký

BRANKY3x Marek, Klíma  -  Petscher, Šmíd

První zápas v nové sezoně nevyšel ani béčku v Proseči. Domácí na malém hřišti využili dlouhé nákopy na vysoké hráče, tato taktika vcelku vyrovnaný zápas rozhodla. Svěřenci trenéra Nováka ml. vstoupili do zápasu skvěle, už v úvodní minutě se obranou prokličkoval Petr Petscher a zkušeně otevřel skóre – 0:1. Jenže radost netrvala dlouho, ve 3. min. získali domácí přímý kop před vápnem, který perfektně zúročil hrdina zápasu Tomáš Marek – 1:1. Po takto divokém začátku se hra zklidnila, dílčí příležitosti měly oba týmy, ale poločas skončil smírně. Krátce po zahájení 2. části však znovu úřadoval domácí Marek, jenž se prosadil po rohu – 2:1. V 66. min. zkompletoval Marek hattrick, když hlavou proměnil přesný centr z pravé strany – 3:1. Hosté několikrát zahrozili, své nadějné šance však nedokázali proměnit. Na druhé straně, ale mnohokrát skvěle zasahoval gólman Jeřábek. Ten musel znovu kapitulovat v 70. min., v níž definitivně z bezprostřední blízkosti rozhodl Klíma – 4:1. Konečnou podobnu výsledku stanovil v 88. min. střídající Matěj Šmíd, jenž hlavou proměnil přesný centr – 4:2.

Výsledek je horší než předvedený výkon, ale počítají se góly a tato statistika hraje pro domácí. V příštím kole nastoupí béčko Jiskry na domácím hřišti proti zdatnému nováčkovi Českým Heřmanicím.

Tento zápas se hraje v neděli 21. 8. od 17.00 hodin.