Hubálek – Stejskal – Batrla – M.Kopecký/59.Petscher/ – Pirkl

A.Bartoš ml. – Popelář – Šafránek – M.Krátký/73.Š.Kopecký/

Pinkava – Barkóci/84.A.Bartoš st./

BRANKY  77.´ Pinkava  -  89.´ Cach /p/

Mimořádně v sobotu nastoupilo béčko doma proti Skutči s jasným cílem konečně bodovat. Úkol byl splněn jen částečně. V průběhu zápasu silně pršelo, na podmáčeném terénu se velký fotbal hrát nedal, přesto se bylo pořád na co dívat. Hosté jako nováček měli před zápasem čtyři body, určitě nehrají špatně. Domácí mladý tým zdobí velká bojovnost a zápas tyto prognózy naplnil. Skuteč byla v úvodu lepší, hned ve 4. min. musel jistý Hubálek likvidovat nebezpečnou hlavičku Nadě. Domácí postupem času hru vyrovnali a dočkali se velké příležitosti, když v 15. min. po centru Pinkavy pálil odražený míč z 12m těsně nad Popelář. Ve 22. min. znovu přihrával Pinkava, ale Barkóci v nadějné pozici vystřel také těsně vedle branky. V 34. min. se hned dvakrát vyznamenal po těžkých střelách soupeře Hubálek, poradil si i s přímým kopem přes zeď o minutu později. Ve 40. min. měl gól na kopačce znovu Popelář, ale střela z první po centru Krátkého si cestu mezi tři tyče nenašla. Nástup do 2. poločasu znovu vyšel lépe hostům, v 50. min. vybojoval roh Novotný a sám po jeho rozehrání hlavičkoval těsně vedle. V 56. min. dobře hrající Pinkava vyzval od zadní lajny ke skórování Krátkého, jeho však vychytal Kouba. Béčko Ústí ve 2. poločasu převzalo iniciativu a mělo v 68. min. další šance, nejprve neuspěl před brankářem Krátký, po následném rohu neprošla střela Šafránka. Přesto se v 77. min. dostalo Ústí do kýženého vedení a gól stál opravdu zato! Petscher nádherným pasem přes půl hřiště vysunul za obranu Tomáše Pinkavu, jenž hokejovým blafákem oklamal brankáře a do prázdné branky chladnokrevně zakončil – 1:0. Radost byla veliká, ale netrvala dlouho, hosté se nadechli k velkému náporu, kterému nakonec obrana Jiskry neodolala. V 79. min. ještě šance Horáčka gólem neskončila, Ústí odpovědělo příležitostí Barkóciho a po něm i Popeláře, které také k úspěchu nevedly. Hosté znovu dostali míč do šestnáctky Jiskry, aby nakonec donutili obranu ke kapitulaci. Stalo se v 88. min., kdy po několika zbytečných chybách došlo k zákroku, který rozhodčí vyhodnotil jako faul. Z penalty stanovil konečný výsledek zajímavého zápasu střídající Cach – 1:1. Pro svěřence trenéra Nováka velká škoda, za obrovskou bojovnost i zlepšený výkon by jim vítězství slušelo. Musí tak čekat na příští zápas, který budou hrát v neděli 18. 9. od 15.30 hodin v Červené Vodě proti Jiskře Králíky.