Mistrovské utkání 8.kolo muži B
8. KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – FK LETOHRAD „B“

                                  1   :   2  / 0 : 0 /               

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hubálek – Stejskal – Janda – M.Kopecký – Bartoš st.

M.Krátký – Popelář – Šafránek/77.Petscher/ – Pavlásek

Pinkava – Madibi

BRANKY  80.´ Krátký  -  76.´ vlastní, 90.´ Pokorný

 

Na malé podorlické derby béček nebudou aktéři za Jiskru vzpomínat rádi. V dramatickém závěru se na ně opravdu důkladně nalepila smůla. Úvod zápasu patřil Letohradu, už v 1. min. musel dvakrát zasahovat gólman Hubálek. V 9. min. se do výborné šance dostal hostující Filip, znovu ho vychytal nejlepší domácí hráč Hubálek. V 13. min. mohl po centru Krátkého skórovat na druhé straně i Madibi, v tísni, ale z 10m mířil vedle branky. V 15. min. proběhl středem obrany Ústí Dušek, také on však ztroskotal na Hubálkovi. Ve 27. min. znovu čaroval v brance Hubálek při šanci Procházky. V 31. min. na druhé straně po rohu dobře hlavičkoval Madibi, ale také gólman Letohradu Satoria chytal velmi spolehlivě. V závěru úvodní části si domácí po autu vytvořili uvnitř šestnáctky několik příležitostí, ale skóre zůstalo na nule. Vše podstatné se událo po přestávce. V 55. min. se vyznamenal hostující gólman po hlavičce Krátkého, v 60. min. opět zářil Hubálek po úniku a šanci Procházky. Zápas postupem času gradoval, aba celky chtěly vyhrát. V 73. min. měl gól na kopačce Madibi po ideální přihrávce od Pavláska, sám před brankářem, ale z 8m přestřelil. V 76. min. získali hosté roh a po něm jeden z obránců Jiskry nešťastně tečoval míč do vlastní branky – 0:1. Domácí borci však nerezignovali a brzy vyrovnali po krásné fotbalové akci, kterou založil Madibi výtečným uvolněním Pinkavy, jehož přesný centr tečoval za záda gólmana Matěj Krátký – 1:0. Jenže v 90. min. střídající Petscher zbytečně ztratil míč před vlastním vápnem, následovala přihrávka za obranu, kde Matouš Pokorný tváří v tvář brankáři nezaváhal a poslal míč do sítě – 1:2. Ani tento moment ještě nebyl určující, obrovský nápor Jiskry vygradoval v nastaveném času, kdy po rohu napálil odražený míč z vápna Popelář do spojnice tyče a břevna. Když smůla, tak pořádná!!

V zajímavém zápasu ztrácí béčko Jiskry další důležité body. Snad se štěstí v příštím kole obrátí na správnou stranu, může se tak stát v sobotu 1. 10. od 15.00 hodin, na hřišti soupeře, TJ Svitavy „B“.

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.