Mistrovské utkání 8.kolo muži B
8 KOLO I. A TŘÍDY

TJ SVITAVY „B“ - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                       3   :   1  / 3 : 0 /               

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Jeřábek – Stejskal – Janda – M.Kopecký/52.Pirkl/ – Bartoš st.

Š.Kopecký/64.Popel/ – Šafránek – Pavlásek - Procházka

Pinkava – Barkóci/63.Hubálek/

BRANKA :   Procházka

 

Po nešťastné porážce v minulém kole s béčkem Letohradu, nastoupila ústecká rezerva proti „B“ týmu Svitav. V hodně improvizované sestavě se musel tým obejít i bez trenéra Nováka mladšího, jenž se doma léčí z virózy. Hlavně v 1. poločasu byla neúčast několika hráčů znát, domácím také dost pomohlo i několik podivných výroků rozhodčího. Ještě do poločasu se o osudu zápasu rozhodlo. Ve 20. min otevřel skóre Kuda – 1:0. Tento stav vydržel do 31. min., v níž se prosadil Pavel Juřík – 2:0. Krátce před skončením úvodní části zvyšuje znovu Roman Kuda – 3:0. Po přestávce domácí výrazně polevili, hosté se zlepšili a měli řadu možností jak zápas výrazně zdramatizovat. Nepřesný rozhodčí Linhart jim dokonce upřel jasnou penaltu za faul ve vápně. Na konečných 3:1 tak stačil upravit v 72. min. Jan Procházka, který se po několikatýdenním studijním pobytu v cizině znovu vrátil mezi své spoluhráče na hřiště.

Další porážka poutá béčko Jiskry na spodek tabulky, boj o záchranu začíná. Z tohoto pohledu bude velmi důležité příští domácí utkání proti Sokolu Tatenice. Tento duel se uskuteční

v neděli 9. 10. od 16.00 hodin

 Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Kryštof Vašek - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


03.06.2023 - MFK Trutnov - 17:00


MFK Trutnov

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.