Hubálek – A.Bartoš ml. – Janda – Stejskal – A.Bartoš st.

Kenny/82.Jeřábek/ – Šafránek/5.Pirkl/ – Pavlásek – Popelář

Pinkava – M.Krátký/46.Hortlík/

BRANKY :   2x Klenor, Svatoš, Fejl

Vzájemný souboj týmů z konce tabulky vyzněl jednoznačně pro domácí. Trenér Jiskry Novák musel řešit velký problém se složením mužstva, zápas nakonec dohráli v poli brankáři Hortlík a Jeřábek. Navíc, hned v úvodu utkání musel po zákroku soupeře odstoupit Jakub Šafránek, který bude se zraněným kolenem zřejmě chybět delší dobu. Utkání bylo rozhodnuto během několika minut už v prvním poločasu. Skóre otevřel ve 4. min. Svatoš – 1:0. Naděje na možný slušný výsledek povadla v 10. min., kdy se prosadil Klenor – 2:0. Střelecky disponovaný Klenor se trefil i v 19. min., definitivní podobu výsledku dal v 40. min. Fejl, jenž zvýšil na konečných 4:0. Po přestávce se zápas už jen dohrával, několik nadějných příležitostí na korekci výsledku hosté nevyužili. Ústecké béčko tak kleslo na14. místo a od posledního ho dělí jen o něco lepší skóre, než mají Králíky a vítězná Luže.

O to důležitější budou následující zápasy.