Mistrovské utkání 13.kolo muži B
13. KOLO I. A TŘÍDY

SOKOL DOLNÍ ÚJEZD - JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“

                                3   :   1  / 2 : 1 /               

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – A.Bartoš/46.Barkóci/ – Batrla –Stejskal/82.Jeřábek/ – A.Bartoš/41.Pirkl/

Petrjánoš  – Šafránek/82.Š.Kopecký// – Popelář/66.Popel/ - Procházka

Pinkava – M.Krátký

BRANKY :   26.´ Fulík, 33.´ Frank, 78.´ Frňka – 40.´ Pinkava

 

Béčko Jiskry má za sebou další zápas, ve kterém určitě nebylo horší svého soupeře, ale co je to platné když góly prostě padají na špatnou stranu. V Újezdu navíc do průběhu zápasu výrazně zasáhl rozhodčí Kolbaba, jehož výkon byl hodně diskutabilní. Hosté si v průběhu zápasu vytvořili množství příležitostí, v poli hráli velmi dobře, ovšem před brankou Sokola jejich suverenita končila. Takto také padl první gól, když po nadějné nevyužité příležitosti Procházky následoval protiútok, roh a po něm se z ostrého úhlu trefil Fulík – 1:0. V 33. min. zaváhala ústecká obrana, toho využil přesnou hlavičkou domácí Frank upravující na uklidňujících 2:0. Dobře hrající Jiskra však nerezignovala a její nejlepší střelec Tomáš Pinkava v 40. min. přesnou střelou z hranice šestnáctky snižuje – 2:1. Možná rozhodující moment zápasu přišel v 45. min., kdy byl v jasné šanci sražen ve vápně Pinkava, penalta se však nepískala, ale za nepřiměřenou reakci šel do sprch Petrjánoš. Tento dárek domácí moc nevyužili, protože i v oslabení Ústí jejich obraně zle zatápělo, ale několik příležitosti nedokázal Pinkava ani Krátký dotáhnout do konce. Postupem času se projevila fyzická i psychická únava mladého týmu, čehož dokázal v 78. min. využít Frňka – 3:1. V závěru byl ještě za další kritiku výkonu rozhodčího vyloučen také střídající Pirkl. Tento moment už nic nemohl změnit na vítězství domácích, které lze těžko označit za zasloužené, ale platí.

Svěřenci trenéra Nováka ml, tak klesli až na dno tabulky a pokud nechtějí na tomto místě přezimovat, musí zvládnout poslední zápas sezony na domácím hřišti proti SK Zámrsk.

Toto utkání je na programu

v neděli 6. 11. od 14.00 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Kryštof Vašek - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


03.06.2023 - MFK Trutnov - 17:00


MFK Trutnov

-

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.