Hortlík – Petrjánoš/84.Janda/ – Skalický – Mikor/74.Š.Kopecký/ – Stejskal

Stránský/65.Batrla/ – Popelář – A.Bartoš st./65.Wohner/

M.Krátký – Kozák/84.Popel/ - Paata

BRANKY:  2x Kozák, Paata, Stránský

Béčko splnilo povinnost a za stálého deště získalo povinné tři body v utkání, ve kterém svého soupeře přehrálo ve všech směrech. Už v úvodní minutě se do vyložené šance dostal po pěkném centru Bartoše na malém vápně volný Paata, ale gólman Tesař ho nadvakrát vychytal. V 6. min. měl šanci Kozák po přihrávce Paaty, lob přes vybíhajícího gólmana však letěl mimo. V 8. min. znovu Bartoš ideálně vyzval ke skórování Krátkého, ten však sám před brankou mířil vedle tyče. Mírný šok přišel v 21. min., kdy po ojedinělém rohu hostů dostal Dürr odražený míč za záda Hortlíka – 0:1. Domácí však byli natolik lepším týmem, že ještě do poločasu vývoj utkání otočili. Ve 25. min. rohový kop Stránského vyrazil brankář před sebe a Jiří Kozák byl ve správný čas na správném místě, zblízka – 1:1. V 31. min. se parádně na levém křídle uvolnil Bartoš, nabídl slávu Krátkému, ten však obrovskou šanci neproměnil. V 34. min. se přes několik bránících hráčů prokličkoval do vápna Jiří Kozák a ránou pod břevno zvyšuje – 2:1. V 36. min. se na hranici šestnáctky také efektně prosadil Tchanturia Paata, přesně k tyči vystřelil a šel se radovat se spoluhráči – 3:1. V 43. min. jednoznačná převaha Ústí vyvrcholila rohovým kopem Josefa Stránského, který si atakovaný brankář srazil do vlastní sítě – 4:1. Tak skončil 1. poločas. Po přestávce, hned v 48. min. se dostal do vyložené šance Paaata, v koncovce však byl lepší Tesař. Také v této části hry bylo Ústí jednoznačně lepším týmem, ale další góly už nepadly. Nejzajímavějším momentem této části hry bylo úchvatné sólo Paaty přes pětici bránících hráčů, které bohužel skončilo střelou těsně vedle. Po tomto zaslouženém vítězství se béčko po dlouhé době v tabulce vyšplhalo díky dobrému skóre mimo sestupové pásmo, ale rozdíly jsou minimální.

Z tohoto pohledu je absolutně zásadní příští zápas na hřišti stejně ohroženého soupeře. V Tatenici proti místnímu Sokolu se bude hrát