Mistrovské utkání 7.kolo muži B
7. KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“ – TJ JABLONNÉ N.O.

                                5   :   1  / 2 : 1 / 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík – M.Krátký/81.Stejskal/ – Skalický – Řehák – M.Šimek/71.Š.Kopecký/

Kozák - Kočí – Rejda – Popelář - Paata

Mikulecký

BRANKY:  2x Kozák, Mikulecký, Paata /p/, vlastní

 

Po loňské strastiplné sezóně je béčko k nezastavení, což potvrdilo i v nedělním okresním derby proti TJ Jablonné. Mužstvo složené převážně z mladých hráčů širšího kádru áčka doplněné o několik zkušených borců se skvěle sehrálo a zcela nečekaně mu patří vedoucí příčka v tabulce. Také v tomto domácím utkání držel soupeř vyrovnaný průběh jen v úvodní části 1. poločasu, postupem času šlo už jen o výši skóre. Hosté přežili ze začátku několik příležitostí Ústí, ale v 19. min. chyboval při výkopu brankář a Ondřej Mikulecký se podobně jako před týdnem ve Svitavách trefil z 35m pod břevno – 1:0. Ve 23. min. ovšem po chybné zpětné přihrávce domácí obrany musel Hortlík řešit samostatný nájezd faulem ve vápně. Z nařízené penalty vyrovnal Kyllar na 1:1. To bylo ze strany hostů, ale v podstatě vše podstatné. Nápor Jiskry vyvrcholil v 34. min., kdy po výstavní přihrávce Šimka za obranu s přehledem zakončil Jiří Kozák – 2:1. V závěru 1. poločasu mohl zvýšit Paata, ale přihrávku Kozáka poslal zblízka těsně vedle branky. Po přestávce už hosté zcela odpadli a mohli inkasovat ještě mnohem větší příděl. V 51. min. trefil Kozák odražený míč po rohu Paaty do břevna, vzápětí ale po dalším rohu se efektně ve vápně uvolnil Krátký, jehož centr si před Kozákem srazil do vlastní sítě obránce – 3:1. V 55. min. se důrazně dostal před obránce Mikulecký, postupoval sám na gólmana, ale ten ho vychytal. V 61. min. po ideálním uvolnění od Kočího běžel vstříc brance i Kozák, jeho střela byla však z kategorie nepovedených. V 70. min. byl uvnitř šestnáctky faulován Rejda, nařízenou penaltu bezpečně proměnil Paata Tchanturia – 4:1. Skóre jednoznačného zápasu se uzavřelo v 86. min., v níž hlavičku Paaty vyrazil gólman před Jiřího Kozáka, jenž svým druhým gólem stanovil konečný výsledek – 5:1. Tento konečný rezultát je pro hostující tým ještě hodně milosrdný, další šance ještě v závěru zůstaly nevyužity.

V příštím kole čeká na svěřence trenéra Nováka ml. těžký oříšek. Vzájemný souboj o první místo na hřišti druhého celku SK Zámrsk se hraje opět souběžně s áčkem v sobotu 30. 9. od 16.00 hodin.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


20.04.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 17:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

TJ Spoje Praha

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.