Mistrovské utkání 14.kolo muži B
14.KOLO I. A TŘÍDY

JISKRA ÚSTÍ N.O. „B“- SLOVAN M.TŘEBOVÁ

                               1   :   5  / 1 : 3 / 

 

SESTAVA ÚSTÍ N.O. :

Hortlík/12.Král/ – Král/12.Dostál/ - M.Šimek – Řehák – Stejskal

M.Krátký - Kočí – Rejda - Paata

Mikulecký – Krummer

BRANKA:  Stejskal

 

Středeční dohrávka 14. kola měla být velmi atraktivním přímým soubojem o druhé místo. Nebyla! Složení domácího týmu výrazně ovlivňuje marodka, která se nadále rozšiřuje. Vývoj zápasu určila situace z 2. min, kdy byl nešetrně a bez potrestání sestřelen protihráčem gólman Hortlík. Ještě než stačil vystřídat, využil jeho nehybnost ve 12. min Lexmaul střelou z 20m k tyči – 0:1. Do branky šel hráč z pole Daniel Král a ještě více oslabený, těžko sestavovaný tým Jiskry neměl naději na slušný výsledek. Pod taktovkou velice slabého rozhodčího Vaňka dostali hosté ve 24. min. míč za obranu, kde přesně zakončil Lebiš – 0:2. Hráči Jiskry příkladně bojovali a v 32. min. jim svitla jiskérka naděje, když po rohovém kopu zůstal na zadní tyči nekrytý Václav Stejskal, jenž nekompromisně snižuje – 1:2. Hosté vědomi si hendikepu v brance Ústí několikrát vyzkoušeli Krále, který několikrát se štěstím zasahoval. Přesto v 42. min. tečoval Šatník na malém vápně centr zleva a stanovil výsledek úvodní části – 1:3. Krátce po zahájení 2. poločasu odpískal rozhodčí přísnou penaltu za atak uvnitř šestnáctky a po střele Smékala bylo definitivně rozhodnuto – 1:4. Aby všem trablům nebyl konec byl v 59. min. vyloučen domácí Matěj Krátký za zmaření gólové šance pronikajícího protihráče. I v oslabení dokázali hráči Jiskry důstojně dohrát zápas, ve kterém od začátku tahali za kratší konec. Střídající Sotolář v 85. min. nečekanou střelou z 35m pod břevno stanovil konečný výsledek – 1:5. Oba soupeři si takto vyměnili pozice v popředí tabulky, Moravská Třebová postoupila na 2. místo s 41 body, Ústí je třetí se ziskem 40 bodů. O místo na stupních vítězů usiluje ještě Skuteč z 37 a Proseč z 34 body.

V příštím kole znovu na domácím hřišti, hraje béčko proti jasnému vítězi letošního ročníku I. A třídy, týmu SK Zámrsk. Tento zápas je na programu v neděli 12. 5. od 17.00 hodina bude hodně záležet na tom, jakou se trenéru Novákovi podaří sestavit jedenáctku.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Josef Stránský - A tým

Zaskandujte na dalším zápase jeho jméno
a popřejte mu!TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍ

A tým


24.07.2024 - TJ Jiskra Ústí nad Orlicí - 18:00


TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

-

MFK Chrudim B

-


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.