SESTAVA ÚSTÍ:

Jáneš – M.Pirkl, Rýdl, J.Borovička, Fišer, A.Langer, Solar, Kusý, Chaloupka, Klouda,Skala, Husička, J.Saňák

BRANKY:  2x Skala, A.Langer,  Solar, 1x Kusý, Rýdl, Klouda, M.Pirkl,

Chaloupka, J.Saňák

Mladší žáci i s jedním zápasem k dobru vedou tabulku KP, většinu soupeřů drtí až dvoucifernými příděly. Výjimkou nabyl ani nedělní zápas proti M.Třebové. Výsledek hovoří za vše, od úvodní minuty šlo jen o výši konečného skóre. S chutí si zastřílela většina hráčů, soupeř bohužel příliš nezaměstnal obranu a brankáře. Hned z první akce, krátce po zahájení skóruje Kusý – 1:0. Ještě do poločasu se většinou po pěkných akcích trefili Rýdl, Skala Solar a A.Langer – 5:0. Krátce po zahájení 2 poločasu znovu úspěšně zakončuje A.Langer – 6:0. Gól za gólem pak střílejí další mladší žáci Solar, Klouda, M.Pirkl, Skala, Chaloupka a J.Saňák což dohromady znamená konečný výsledek 12:0. Také mladší žáci si v týdnu zahrají dvakrát, ve čtvrtek 24. 9. od 17.30 hodin domácí dohrávku proti České Třebové a v sobotu 26. 9. od 11.15 hodin prověří jejich formu SK Pardubičky.