10. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

0   :   10   / 0 : 6 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Jáneš – M.Pirkl, Rýdl, J.Borovička, Fišer, A.Langer, Solar, Kusý, Chaloupka, Klouda, Dušek,Skala, Husička, J.Saňák

BRANKY4x Skala, 1x Solar, Kusý, Langr, Pirkl, Fišer, Husička

Dlouho očekávaný zápas o první místo v tabulce skončil nečekaně drtivým vítězstvím hostující Jiskry. Od úvodní minuty byli mladší žáci Ústí jednoznačně lepší a svoji převahu brzy začali vyjadřovat i střelecky. Už ve 4. min otevřel skóre Daniel Skala – 0:1, jenž o minutu později přidal i druhý gól – 0:2. Když v 9. min. zvýšil Ondřej Solar na 0:3, bylo jasné, že o drama určitě nepůjde. V 15. min. završil svůj další hattrick v soutěži Skala – 0:4 a ve 21. min. zvyšuje na 0:5 kapitán týmu Matěj Kusý. Ještě do poločasu upravil skóre svým čtvrtým gólem opět Skala – 0:6. Ani po přestávce se obrázek hry nezměnil, hosté jednoznačně dominovali a skóre utěšeně narůstalo. V 44. min. se mezi střelce zapsal Adam Langer – 0:7. V 51. min. se prosadil Marek Pirkl – 0:8. Domácí žáci byli pod stálým tlakem, kterému nakonec podlehli a museli skousnout dvou cifernou porážku. V 57. min. zvyšuje Tomáš Fišer na 0:9 a v 69. min. upravuje na konečných 0:10 Jakub Husička.

Mladší žáci Jiskry si takto upevnili svoji pozici na čele tabulky, které vévodí s plným bodovým ziskem a jedním zápasem k dobru před svým sobotním soupeřem z Poličky.