18. KOLO KRAJSKÉHO PŘEBORU MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SESTAVA ÚSTÍ:

Karbulková – Doan Minh, Fajfr, Krčál, Mucha, Procházka, Rybka,

Žďárský, Endyš, Erik Kalcovský, Chaloupka, Kalous, Olah, Kulhavý

BRANKY:  3x Erik Kalcovský, Mucha, Karbulková, Žďárský

Mladší žáci udrželi před posledním kolem tří bodový náskok před Letohradem. Ke konečnému vítězství v KP musí uhrát ještě jeden bod. V nedělním utkání od úvodních minut plnili domácí úlohu favorita. Skóre otevřel v 18. min. Erik Kalcovský – 1:0, o dvě minuty později zvýšil Matouš Mucha – 2:0. Výsledek poločasu určil opět Kalcovský – 3:0. Také po přestávce se hrálo převážně na jednu branku a skóre narůstalo, v 50. min. se trefila i brankářka Markéta Karbulková – 4:0, v 52. min. si hattrick připsal Erik Kalcovský – 5:0 a skóre jednoznačného zápasu uzavřel v 65. min. David Žďárský – 6:0. Závěrečný zápas sezony bude pro mladší žáky důležitý. V neděli 19. 6. od 15.00 hodin nastupují v České Třebové, a pokud derby zvládnou alespoň na bod, stanou se krajským mistrem ve své kategorii.