Hubálek – Stejskal – Batrla – M.Kopecký – Pirkl/83. A.Bartoš st./

A.Bartoš ml. – Popelář – Šafránek – Š.Kopecký/74.Barkóci/

Pinkava – M.Krátký

BRANKY  18.´ Marek, 80. Filipi

Ani ve čtvrtém utkání nového ročníku béčko na body nedosáhlo.  Prosetín je společně se středečním soupeřem z Heřmanic na špici tabulky a svoji dobrou formu prodal i v Ústí. Především v úvodu zápasu zlobilo duo jeho rychlonohých útočníků Marek a Spilko. Už ve 2. min. Marek prolétl obranou, ale narazil na výtečný zákrok Hubálka. V 4. min. si znovu Marek naběhl do vápna, mířil však těsně vedle. Postupem času svěřenci trenéra Nováka hru vyrovnali a byli svému soupeři více jak vyrovnaným soupeřem. V 15. min. po krásné individuální akci pronikl do šestnáctky ústecký Popelář, dobře vystřelil, ale trefil jen břevno. Krátce nato v 18. min. dostal dlouhou přihrávku zavánějící ofsajdem Marek, jenž tentokrát Hubálka prostřelil – 0:1. Vstřelený gól hosty hodně uklidnil, do konce poločasu si umně hlídali výsledek. V 31. min. obešel několik bránících hráčů Jiskry šikovný Spilko, z úhlu trefil jen boční síť. Ve 40. min. byl před pokutovým územím hostů faulován Pinkava, následný pokažený přímý kop ale vyslal do bleskového protiútoku soupeře, který skončil dalším dobrým zákrokem Hubálka. Po obrátce začali domácí velmi nadějně, svůj nápor však nedokázali zúročit. V 69. min. se po přihrávce Popeláře dostal do slibné pozice Krátký, obrana mu však včasným zákrokem ve skórování zabránila. V 79. min. měl na kopačce vyrovnání znovu Krátký, když si uvnitř šestnáctky ideálně zpracoval krásný dlouhý pas Batrly, z 10m alevypálil pouze do boční sítě. Stejně jako před prvním gólem, platilo známé, nedáš, dostaneš. O minutu později unikl po pravém křídle Marek a jeho centr tečoval z malého vápna do sítě střídající vysoký Filipi, který byl na hřišti snad necelou minutu – 0:2. Tento gól definitivně rozhodl zajímavý zápas, ve které domácí mladý tým prohrál, ale výkonem naznačil, že v dalších kolech rozhodně není bez šance na úspěch. Třeba hned v příštím utkání znovu doma proti mnohem hratelnějšímu soupeř.