Mistrovské utkání 24.kolo muži A
24. KOLO FORTUNA DIVIZE C

JISKRA ÚSTÍ N.O. – FK NÁCHOD

                      2   :   1  / 2 : 0 /

SESTAVA ÚSTÍ:

Jech – Stránský – Chleboun – Mikor - Langer

Sokol/46.Kozák/ – Špatenka – Hynek/78.Petrjánoš/

Bednář/90.Skalický/ – Souček/90.Popelář/ - Vašek/66.Tichý/

SESTAVA NÁCHOD:

Baláž – Světlík/53.Simon/ – Knap – Král - Locker

Havlena – Petřík - Rajnoch

Ansorge/53.Rojšl/ – Brich – Jahoda/53.Zámečník/

BRANKY:  13.´ Vašek, 24.´ Cleboun /p/  - 60.´ Brich

 

Počasí fotbalu opravdu nepřeje, koncem dubna teprve druhý domácí zápas a znovu po prudkém dešti na rozmáčeném trávníku. Fotbal se hrál opravdu zajímavý, kvalitní i dramatický. Domácí borci po delší době téměř kompletní chtěli odčinit debakl z minulého kola, to se jim podařilo, ale k úplné spokojenosti 250 diváků chybělo lepší využívání vyložených šancí. To co Ústí nedalo je opravdu nepochopitelné, rezultovalo z toho i zbytečně nervózní drama v závěru. Od úvodních minut se hrálo převážně na polovině Náchoda a brzy přišly i šance. Už v 5. min. vykopl nejlepší hráč hostů gólman Baláž nohou šanci Hynka po pěkném uvolnění od Součka. Ve 13. min. předvedli skvělou akci středem Souček s Bednářem, kterou s přehledem zakončil Kryštof Vašek – 1:0. Hosté odpověděli ve 22. min. nečekanou střelou Petříka těsně nad branku. Ve 24. min. si na centr Stránského naběhl uvnitř vápna Bednář, ve výskoku byl podražen, penaltu bezpečně proměnil Patrik Chleboun a zvýšil na 2:0. Poté hosté trochu rezignovali, z čehož pramenily další příležitosti Jiskry. V 32. min. po přihrávce Vaška sám v šestnáctce neuspěl Sokol, v 41. min. po skvělé akci a přihrávce Součka neproměnil nadvakrát 100% šanci Bednář, v 43. min. po rohovém kopu zatřásla hlavička Chlebouna jen břevnem. Krátce po nástupu do 2. poločasu se po ideální přihrávce Kozáka neprosadil sám před Balážem ani Hynek. V 50. min. hostující brankář zneškodnil šanci Vaška po další pěkné přihrávce Kozáka. Nedáš, dostaneš, otřepané pravidlo bylo naplněno v 60. min., kdy po nenápadné akci z pravého křídla zůstal na zadní tyči neobsazený kapitán Brich, jenž snižuje – 2:1. Hosty gól nabudil, výrazně se zlepšili a začali kousat. Přesto se rodily další vyložené šance Ústí. V 65. min. vytáhl Blažek zázračně gólovou hlavičku Bednáře. V 85. min. běžel Bednář s půlky sám na vyběhnuvšího gólmana, vyšla mu i klička, ale prázdnou branku netrefil. Hosté ještě v 89. min. zahrozili Petříkem, ale zasloužené vítězství patří Jiskře.

Až na ty šance to byl povedený výkon. Ve středu 3. 5. od 17.30 pokračuje náročný program Ústí domácí dohrávkou s Bydžovem a v neděli 7. 5. v 10.15 na hřišti suveréna soutěže v Liberci.Fotografie k článku:

DNES MÁ NAROZENINY


Dnes nikdo neslaví.


TOP 5 STŘELCI KLUBUPŘÍŠTÍ UTKÁNÍNení naplánované žádné utkání


JSME NA FACEBOOKU
Web Jiskra Ústí fotbal používá cookies s jejichž pomocí bychom Vám chtěli umožnit optimální využití našich internetových stránek a také provádět průběžné zdokonalování internetové stránky. Svůj dobrovolný souhlas s použitím cookies můžete kdykoliv odvolat.